Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karollo123

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Polecam kolege! Swiatla zakodowane w minute. Pelna profesjonalka. POLECAM!!!!!!
  2. Jakby co to ja tez jestem chetny na jakis spontan;)
  3. karollo123 odpowiedział(a) na karollo123 temat w Audi A4 B7
    Rumaq na FIS nic nie wyskakuje wiec zarowki chyba nie sa przepalone
  4. Hehe no w sumie racja:P Chodzi o to ze po nie rownej nawierzchni wszystko sie trzesie w aucie a chcialbym tego uniknac:) Moze stracic na wygladzie,wole wygode:D
  5. Czesc wszystkim!! Znacie jakiegos fachowca z okolic szczecina,miedzyzdrojow od audi poniewaz nie swieca mi swiatla drl:(
  6. karollo123 odpowiedział(a) na karollo123 temat w Audi A4 B7
    Czyli rozumiem ze nikt nie ma pomyslu dlaczego te drl nie dzialaja?? Zostaje mi podjechac do jakiegos fachowca tylko tu w okolicy o takiego trudno:(
  7. Witam! Obecnie posiadam oponki zimowe 225/45/17 i jest strasznie twardo;/ mam a4 b7 sedan w pakiecie s line. Jakie polecacie oponki letnie na te felgi zeby bylo najkomfortowiej?? Pozdrawiam
  8. karollo123 odpowiedział(a) na karollo123 temat w Audi A4 B6/B7
    HouseNight nie wiem jakie mam te zawieszenie;/
  9. karollo123 odpowiedział(a) na karollo123 temat w Audi A4 B6/B7
    A moglbys podeslac jakis link z allegro czy olx z tymi czesciami??
  10. karollo123 odpowiedział(a) na karollo123 temat w Audi A4 B7
    Tak to wyglada
  11. karollo123 odpowiedział(a) na karollo123 temat w Audi A4 B7
    Ten DRL jest i jak jest w pozycji co na zdjeciu to nie dziala. Tego pokretla obok nie ma. Tylko jest taki przelacznik jak juz plastik zawija na dol na wysokosci przelacznika swiatel.
  12. karollo123 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  13. karollo123 odpowiedział(a) na karollo123 temat w Audi A4 B7
    Kupilem auto juz z nie dzialajacymi DRL. Przelacznik jest i obok taka zielona dioda. Przelaczam ale tez zadnej reakcji
  14. karollo123 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam! Ktos ma mmoze jakis pomysl jak zrobic zeby nie bylo tak strasznie twardo tylko miekko i komfortowo?? Mam pakiet s-line i kola 225/45 17cali. Pozdrawiam
  15. karollo123 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam! Otoz mam pytanie odnosnie swiatel dziennych,nie dzialaja podczas startu silnika,wlacznik DRL jest na pozycji I i nic. Oraz nie wiem do czego sluzy przelacznik pod wlacznikiem swiatel. Pozdrawiam
  16. Aha ok. Wiem ze o te silniki trzeba szczegolnie dbac dlatego nie chce na tym oszczedzac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.