Treść opublikowana przez karollo123
-
Elektryka/elektronika VAG Szczecin
Polecam kolege! Swiatla zakodowane w minute. Pelna profesjonalka. POLECAM!!!!!!
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jakby co to ja tez jestem chetny na jakis spontan;)
-
problem z DRL
Rumaq na FIS nic nie wyskakuje wiec zarowki chyba nie sa przepalone
-
Komfort na lato
Hehe no w sumie racja:P Chodzi o to ze po nie rownej nawierzchni wszystko sie trzesie w aucie a chcialbym tego uniknac:) Moze stracic na wygladzie,wole wygode:D
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Czesc wszystkim!! Znacie jakiegos fachowca z okolic szczecina,miedzyzdrojow od audi poniewaz nie swieca mi swiatla drl:(
-
problem z DRL
Czyli rozumiem ze nikt nie ma pomyslu dlaczego te drl nie dzialaja?? Zostaje mi podjechac do jakiegos fachowca tylko tu w okolicy o takiego trudno:(
-
Komfort na lato
Witam! Obecnie posiadam oponki zimowe 225/45/17 i jest strasznie twardo;/ mam a4 b7 sedan w pakiecie s line. Jakie polecacie oponki letnie na te felgi zeby bylo najkomfortowiej?? Pozdrawiam
-
za twardo:(
HouseNight nie wiem jakie mam te zawieszenie;/
-
za twardo:(
A moglbys podeslac jakis link z allegro czy olx z tymi czesciami??
-
problem z DRL
-
problem z DRL
Ten DRL jest i jak jest w pozycji co na zdjeciu to nie dziala. Tego pokretla obok nie ma. Tylko jest taki przelacznik jak juz plastik zawija na dol na wysokosci przelacznika swiatel.
-
problem z DRL
Kupilem auto juz z nie dzialajacymi DRL. Przelacznik jest i obok taka zielona dioda. Przelaczam ale tez zadnej reakcji
-
za twardo:(
Witam! Ktos ma mmoze jakis pomysl jak zrobic zeby nie bylo tak strasznie twardo tylko miekko i komfortowo?? Mam pakiet s-line i kola 225/45 17cali. Pozdrawiam
-
problem z DRL
Witam! Otoz mam pytanie odnosnie swiatel dziennych,nie dzialaja podczas startu silnika,wlacznik DRL jest na pozycji I i nic. Oraz nie wiem do czego sluzy przelacznik pod wlacznikiem swiatel. Pozdrawiam
-
jaki olej i filtry??????
Aha ok. Wiem ze o te silniki trzeba szczegolnie dbac dlatego nie chce na tym oszczedzac
-
jaki olej i filtry??????
No jakos tam nie bardzo szczegolowo opisane;/
-
jaki olej i filtry??????
Witam fanow! Otoz zbliza sie do mnie pierwsza wymiana oleju w audi a4 b7 2.0tdi quattro. Jaki polecacie najlepszy olej i filtry dla tego silnika??? Pozdrawiam