Treść opublikowana przez SzeFFo
-
Tłoki AFN audi
Tłoki w audi a4 b5 1.9tdi 110km AFN będą takie same jak w passacie b5 110km? Był jeden rodzaj tłoków do silnika AFN czy kilka? Jak to jest? Druga sprawa, wszystkie tłoki są takie same? Kolejność ma znaczenie? Jak pytałem gościa na szrocie o tłok to mówił że tam były dwa inne i dwa inne.
- Rozrząd?
-
Maź w zbiorniczku
Płynu nie ubywa? Jak ze stanem oleju? Jak z korkiem od oleju? Jest maź?
-
Klej po emblematach na klapie
Czym pozbyć się kleju po emblematach na klapie? Próbowałem benzyna ekstrakcyjna, nic nie daj. Jakieś inne pomysły?
-
Woda pod nogami kierowcy
Sylikon tam dałem, także nie powinno tamtędy lecieć, nie wiem. Jeszcze jakieś pomysły?
-
Woda pod nogami kierowcy
Zbiera mi się woda pod nogami kierowcy, leci z podszybia, bo wykładzina jest mokra. Uwalilem silikonem uszczelke linki od otwierania maski, tutaj jak jest komputer to samo. Wydaje mi się, że przez parę dni był spokój, lałem wodą po szybie i niby nie ciekło nigdzie. Jakieś pomysły którędy może jeszcze się dostawać? Gdzie mam szukać?
-
A4 b5 problem z naglosnieniem
Sprawdź przede wszystkim czy ten głośnik działa. Może jest spalony? Wyciąg go i podłącz pod jakieś radio, cokolwiek. Może z kablami jest wszystko ok, tylko głośnik spalony? Ewentualnie sprawdź w kostce, miałem podobny problem, a okazało się, że w kostce coś nie łączyło.
-
Odłączylem komputer, brak doładowania
Spalił mi się bezpiecznik 15, ten co jest po lewej stronie, jak masz przekaźniki obok komputera, wsadziłem drugi to dalej zaczęło palić, okazało się, że czujnik sprzęgła zrobił mi zwarcie. Wywaliłem czujnik sprzęgła i póki co jest wszystko ok.
-
Źle złożony zamek drzwi TL - jak otworzyć drzwi ????? HELP
Miałem podobny problem, u mnie centralka nawaliła, otwierałem, zamykałem pare razy kluczykiem i poszło. A też klamki nie działały, a wszystko było podłączone. Próbuj, może pójdzie.
-
Odłączylem komputer, brak doładowania
Temat można zamknąć, problem rozwiązany.
-
Odłączylem komputer, brak doładowania
No klem z aku nie ściągałem, racja. A propo wody, właśnie cieknie mi do środka, uszczelka na spodzie niby jakas jest pod obudową, ale w środku, tu gdzie się ściąga górną pokrywe nie ma. Może wodą tędy ciec? Niby kable mokre nie są, sprawdzałem jak odkręciłem. Strasznie dymi na niebiesko, jak dodam lekko gazu to chodzi jak 'traktor' dosłownie.
-
Odłączylem komputer, brak doładowania
Wczoraj chciałem wyczyścić syf na podszybiu bo stała mi woda, a że jest źle dojście odkrecilem tą skrzynkę z komputerem, wyciągnąłem przekaźniki i odpialem kostki, później jak złożyłem wszystko to samochód dziwnie chodzil, brak turbo, zaczął dymic. Wyczytałem gdzieś żeby odpiąć kleme na 15 minut, później odpalić i czekać aż się nagrzeje to w międzyczasie zaczęły mrugac kontrolki świec i immobilisera, później zgasilem, odpaliłem i już nie mrugały. Ktoś wie o co może chodzić?
-
Wymiana drzwi bez osprzętu.
A drzwi z kombi podejdą do sedana bez problemu?
-
Wymiana drzwi bez osprzętu.
Planuje kupić drzwi lewe tylne bez osprzętu i wstawić osprzęt z moich aktualnych drzwi. Jak jest z wymianą takich drzwi? Dużo roboty? Szukałem na forum, ale coś nie mogę znaleźć. Jest możliwość wymiany zewnętrznej klamki, bo były czarne i w kolorze. Drzwi, które chcę kupić maja czarna klamkę, u siebie mam w kolorze LY7M, można wymienić bez problemu?
-
LED pali bezpiecznik 10.
Witam. Wczoraj chciałem zmienić oświetlenie wnętrza z żółtego światła na białe ledowe. Gdy włożę tą ledową żarówkę to od razu pali mi mały bezpiecznik 10. O co może chodzić? W czym problem? LED na pewno działa, sprawdzałem.
- '' Chrom '' w koło szyby