Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SzeFFo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SzeFFo

  1. Jakby to były pompowtryski to byłby problem z odpalaniem na ciepłym silniku, duże spalanie. Według mnie jest to przegub wewnętrzny.
  2. SzeFFo odpowiedział(a) na Mario82A4 temat w 1.9TDI
    Mam podobnie ustawione, jeżdżę już tak 4 miesiąc i póki co nic się nie dzieje.
  3. Dobra rada - jak nie masz pojęcia to się nie czepiaj.
  4. http://allegro.pl/interfejs-kabel-diagnosty-vag-usb-obd-vw-audi-seat-i6810956784.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=plaean_motoryzacja&ev_adgr=Motoryzacja&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=EAIaIQobChMIz-6syoWW1wIVTi0ZCh0hRw07EAQYASABEgJVNvD_BwE Chociażby ten, mam taki sam i działa, a link kolega podesłał wyżej.
  5. Program ściągasz z neta, kabel kupujesz za 30zł. Nawet na forum jest link, wczoraj pobierałem - wszystko śmiga jak należy.
  6. Jaką masz pewność, że nie są spalone? Miałem to samo, kupiłem przejściówke i jest ok.
  7. SzeFFo odpowiedział(a) na SzeFFo temat w 1.9TDI
    Dalej to samo. Z dwa miesiące było przerwy, normalnie się jeździło. Od wczoraj znowu wibracje w okolicach 2000obrotów. Jakieś pomysły?
  8. SzeFFo odpowiedział(a) na Adi quattro temat w Audi A4 B5
    Podpinałes pod vaga? Bez tego raczej nic nie zdziałasz. Jaki błąd?
  9. To jest tylko atrapa. Nie ma tam żadnego nawiewu.
  10. SzeFFo odpowiedział(a) na bialy986 temat w 1.8T
    I co? Masz więcej informacji?
  11. SzeFFo odpowiedział(a) na karoladamczyk98 temat w Audi A4 B5
    Są jakieś pierdolniki, pochłaniacze wilgoci coś takiego. Spróbuj, osobiście nigdy tego nie kupowałem, ale może akurat pomoże.
  12. SzeFFo odpowiedział(a) na bialy986 temat w 1.8T
    Szukaj po szrotach. Mój samochód trzy tygodnie stał u mechanika na podnośniku, bo nie mogłem tłoka znaleźć, aż w końcu zdecydowałem się na drugi słupek, znalazłem na szrocie, fakt, był w samochodzie walniętym w bok, mogłem odpalić, sprawdzić jak chodzi. Nie wiem, decyzja należy do Ciebie. Zgadza się, nigdy nie wiesz co kupisz, nie jest to nówka, ale też nie masz pewności ile pochodzi na tych ''nowych'' częściach. Z Mazowieckiego jesteś, tak?
  13. SzeFFo odpowiedział(a) na bialy986 temat w 1.8T
    Takich rzeczy teraz już nikt nie naprawia. Daj sobie spokój z remontem itd. tak jak Ci pisałem wyżej - wiesz jakie teraz robią części - c**ja warte. Szukaj drugiego słupka i tyle. Nie wiem co oni Ci tam piszą, przecież słupek masz cały, bez osprzętu, skoro osprzęt masz w porządku. Co z tego, że z passata? Oznaczenie to samo. Zmieniałem słupek u siebie, mam 1.9 110km i wstawiłem o innym oznaczeniu niż miałem wcześniej i wszystko chodzi, pompa paliwowa tylko była inna, osprzęt przerzuciłem i póki co jeździ. Czy to audi czy passat aeb przecież to to samo oznaczenie, grupa VW, więc w czym problem? Tak, o ile to napewno jest wina tego ciśnienia. Żeby się nie okazało coś innego, jakaś pierdoła.
  14. SzeFFo odpowiedział(a) na Dinson temat w Audi A4 B5
    Również stawiam na klapy. Jak już ściągniesz deskę to sprawdź w jakim stanie jest nagrzewnica, jak klęknie za jakiś czas to po co robić to samo dwa razy.
  15. Tak jakby co jeden obrót. Nie zauważyłeś, że kierownica ciężej np. chodzi odkąd zaczęło to się dziać?
  16. Podejdą, dlaczego miałby nie?
  17. SzeFFo odpowiedział(a) na bialy986 temat w 1.8T
    Szukaj drugiego słupka. Wiesz jakie teraz części robią, żeby po 10tys km dalej się nie rozjebało.
  18. SzeFFo odpowiedział(a) na SzeFFo temat w 1.9TDI
    Gołym okiem bez rozbierania idzie zobaczyć czy rzeczywiście ten napinacz jest krzywy czy trzeba rozbierać?
  19. Też dziwne, że z dwóch stron. Nie mam pomysłu co tam może się dziać, może inni mieli podobne problemy. Ja miałem problem z wodą, ale z przodu, pod nogami kierowcy. Też trochę walczyłem z tym, ale jakoś się udało, póki co parę miesięcy mam już spokój.
  20. Moim zdaniem uszczelka, bo co tam innego mogłoby się dziać?
  21. Odpływy od szyberdachu prowadzą do przednich drzwi. Otwórz szyberdach, i masz tam takie dziurki z lewej i prawej strony. Lej w nie małym strumieniem wody, a druga osoba niech patrzy czy z przodu, jak otworzysz drzwi (są takie wężyki) leci woda. A z tą wodą z tyłu pod nogami pasażera sobie poradziliście?
  22. SzeFFo odpowiedział(a) na Bolo0998 temat w Audi A4 B5
    Podeślij te fotki na PW.
  23. Poszukaj na szrocie takiego modułu, dogadaj się z gościem, że jak to nie będzie to to mu oddasz i tyle, wtedy zobaczysz. Albo po prostu wyciąg od kogoś kto ma takie same auto.
  24. SzeFFo opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Od kilku dni, zauważyłem, że piszczy coś na zimnym silniku, przestaje gdy załączy się przekaźnik? Słychać takie pyknięcie, tak jakby się coś załączyło i w tym momencie załączenia przestaje piszczeć. Co może być? Dodam, że rolkę napinacza i dwa paski nie tak dawno wymieniałem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.