Treść opublikowana przez SzeFFo
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Jakby to były pompowtryski to byłby problem z odpalaniem na ciepłym silniku, duże spalanie. Według mnie jest to przegub wewnętrzny.
-
[B5 AFN] Zmiana dawki paliwa
Mam podobnie ustawione, jeżdżę już tak 4 miesiąc i póki co nic się nie dzieje.
-
Wymiana rozrządu w a4 b5 1.9tdi 90km 66kw
Dobra rada - jak nie masz pojęcia to się nie czepiaj.
-
VCDS + Kabel
http://allegro.pl/interfejs-kabel-diagnosty-vag-usb-obd-vw-audi-seat-i6810956784.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=plaean_motoryzacja&ev_adgr=Motoryzacja&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=EAIaIQobChMIz-6syoWW1wIVTi0ZCh0hRw07EAQYASABEgJVNvD_BwE Chociażby ten, mam taki sam i działa, a link kolega podesłał wyżej.
-
VCDS + Kabel
Program ściągasz z neta, kabel kupujesz za 30zł. Nawet na forum jest link, wczoraj pobierałem - wszystko śmiga jak należy.
-
Car Audio
Jaką masz pewność, że nie są spalone? Miałem to samo, kupiłem przejściówke i jest ok.
-
Wibracje podczas przyspieszania
Dalej to samo. Z dwa miesiące było przerwy, normalnie się jeździło. Od wczoraj znowu wibracje w okolicach 2000obrotów. Jakieś pomysły?
-
Siema.
Podpinałes pod vaga? Bez tego raczej nic nie zdziałasz. Jaki błąd?
-
Silnik nie łapie temperatury
To jest tylko atrapa. Nie ma tam żadnego nawiewu.
-
AEB gaśnie po odpaleniu.
I co? Masz więcej informacji?
-
Parowanie szyb
Są jakieś pierdolniki, pochłaniacze wilgoci coś takiego. Spróbuj, osobiście nigdy tego nie kupowałem, ale może akurat pomoże.
-
AEB gaśnie po odpaleniu.
Szukaj po szrotach. Mój samochód trzy tygodnie stał u mechanika na podnośniku, bo nie mogłem tłoka znaleźć, aż w końcu zdecydowałem się na drugi słupek, znalazłem na szrocie, fakt, był w samochodzie walniętym w bok, mogłem odpalić, sprawdzić jak chodzi. Nie wiem, decyzja należy do Ciebie. Zgadza się, nigdy nie wiesz co kupisz, nie jest to nówka, ale też nie masz pewności ile pochodzi na tych ''nowych'' częściach. Z Mazowieckiego jesteś, tak?
-
AEB gaśnie po odpaleniu.
Takich rzeczy teraz już nikt nie naprawia. Daj sobie spokój z remontem itd. tak jak Ci pisałem wyżej - wiesz jakie teraz robią części - c**ja warte. Szukaj drugiego słupka i tyle. Nie wiem co oni Ci tam piszą, przecież słupek masz cały, bez osprzętu, skoro osprzęt masz w porządku. Co z tego, że z passata? Oznaczenie to samo. Zmieniałem słupek u siebie, mam 1.9 110km i wstawiłem o innym oznaczeniu niż miałem wcześniej i wszystko chodzi, pompa paliwowa tylko była inna, osprzęt przerzuciłem i póki co jeździ. Czy to audi czy passat aeb przecież to to samo oznaczenie, grupa VW, więc w czym problem? Tak, o ile to napewno jest wina tego ciśnienia. Żeby się nie okazało coś innego, jakaś pierdoła.
-
[AFN] Problem z ogrzewaniem
Również stawiam na klapy. Jak już ściągniesz deskę to sprawdź w jakim stanie jest nagrzewnica, jak klęknie za jakiś czas to po co robić to samo dwa razy.
-
Dziwny dźwięk przy skręcaniu kierownicą
Tak jakby co jeden obrót. Nie zauważyłeś, że kierownica ciężej np. chodzi odkąd zaczęło to się dziać?
-
czy podejdą felgi do a4 b7
Podejdą, dlaczego miałby nie?
-
AEB gaśnie po odpaleniu.
Szukaj drugiego słupka. Wiesz jakie teraz części robią, żeby po 10tys km dalej się nie rozjebało.
-
Piszczy na zimnym silniku
Gołym okiem bez rozbierania idzie zobaczyć czy rzeczywiście ten napinacz jest krzywy czy trzeba rozbierać?
-
Woda w drugim rzędzie siedzeń i mokra podsufitka
Też dziwne, że z dwóch stron. Nie mam pomysłu co tam może się dziać, może inni mieli podobne problemy. Ja miałem problem z wodą, ale z przodu, pod nogami kierowcy. Też trochę walczyłem z tym, ale jakoś się udało, póki co parę miesięcy mam już spokój.
-
Woda w drugim rzędzie siedzeń i mokra podsufitka
Moim zdaniem uszczelka, bo co tam innego mogłoby się dziać?
-
Woda w drugim rzędzie siedzeń i mokra podsufitka
Odpływy od szyberdachu prowadzą do przednich drzwi. Otwórz szyberdach, i masz tam takie dziurki z lewej i prawej strony. Lej w nie małym strumieniem wody, a druga osoba niech patrzy czy z przodu, jak otworzysz drzwi (są takie wężyki) leci woda. A z tą wodą z tyłu pod nogami pasażera sobie poradziliście?
-
Woda pod kierowcą
Podeślij te fotki na PW.
-
Ciągle świeci kierunkowskaz z lewej strony
Poszukaj na szrocie takiego modułu, dogadaj się z gościem, że jak to nie będzie to to mu oddasz i tyle, wtedy zobaczysz. Albo po prostu wyciąg od kogoś kto ma takie same auto.
-
Piszczy na zimnym silniku
Witam. Od kilku dni, zauważyłem, że piszczy coś na zimnym silniku, przestaje gdy załączy się przekaźnik? Słychać takie pyknięcie, tak jakby się coś załączyło i w tym momencie załączenia przestaje piszczeć. Co może być? Dodam, że rolkę napinacza i dwa paski nie tak dawno wymieniałem.
-
Szarpanie (bujanie) całym samochodem przy ruszaniu dodawaniu i ujmowaniu gazu
Poduszka silnika?