GGoldRock2k

589 wyświetleń profilu

Osiągnięcia GGoldRock2k

Reputacja

1. Witam kumple forumowicze, Mam do was pytanko samochodzik bedzie miał zaraz 180kkm i chce mu zrobic pełny serwis, i chce tylko sie dowiedzieć czy wszystkie numery cześci jakie posiadam są do tego samochodu. VIN: WAUZZZ8K69A150206 I potrzebuje numer pompy wodnej Zestaw Rorządu 03L198119 Nowa pompa oleju na 100mm Skąd moge ja dostac? Płyn Chłodniczy G013A8JM1 Olej Motul Toptec 4200 Płyn wspomagania G00400M2 Płyn Hamulcowy B000750M3 Olej do skrzyni manualnej G052532A2 Filtr Paliwa 8T0127401A Filtr powietrza K&N 33-2945 Filtr Kabinowy 8K08194398 Filtr Oleju 071115562C Pompa Wody
  2. Witam ziomeczki co posiadaja A-czwóreczki B-ósemeczki, Potrzebuje elektryka co montował juz LEDy pod spód auta, chodzi mi o to ze kiedy odblokowuje auto chce aby ledy mi sie zapaliły pod spodem auta. Mam Xenon tak zwany zenon i zawsze mam przełacznik na auto po lubie jak sie pala ledy w lampach ale brakuje mi tego fajnego swiatełka pod spodem auta, robiliście juz to kiedys lub może macie jakies plany i rozpis jak to zrobic a najlepiej jakies foteczki. Oczywiście tez chce abym mógł to kontrolowac z pilota i włączać kiedy chce ale chce aby było tez automatycznie kiedy odblokowuje auto.
  3. Ja posiadam z 2008r b8 i tez moge otwierac z daleka na tyle na ile pilot sięga
  4. Witam, mam mały problem iz poszukuje europejskich lamp do samochodu Audi A4 B8 z 2008r. Problem jest w tym ze szukam na Alle drogo i jak patrze na numer cześci na zdjeciu a na numer cześci mojej to jest taki sam na niektórych aukcjach. A ja wiem ze mam angielskie lampy a potrzebuje europejskich. Pomoze ktoś może ma ktos liste cześci lamp gdzie bedzie pisać na jaki to jest kraj.
  5. Po za tym ze TFSI posiada katek a TDI posiada DPF to nie wiem czy sie opłaca pod wzgledem prawnym. Jeśli wgl jest taka opcja przełożenia.
  6. Sa dostepne jeszcze wersje tak zwane MMI. Jest ich sporo 2G, 3G, 3G+, high low sporo tego. Najbardziej potężniejsza wersja jest to MMI 3G+. Z tego co wiem to @wrclaguna robi retrofit takich radyjek. Wiec możesz do niego pisać. Jak znajde linka do jego ogłoszenia to wkleje.
  7. Popatrzyłem na aledrogo i zobaczyłem pare różnic w naklejkach pomiedzy Polska lampa a Angielska. Załączam obrazek bedzie ktos mi wstanie to wytłumaczyc, bo ja juz zaczynam wariować odczytania wszystkich forum na internecie wszedzie inne informacje że jak lampa posiada S to że mozna zmienić na EU ze jak lampa posiadam jakies strzałki to mozna zmienić albo ze posiada jakąs wajche w środku gdzie wysuwa kolejna blaszke gdzie zmienia na asymetryczne. Juz mam taki mentlik w głowie ze sam sie gubie.
  8. Dzisiaj jak bylem u mechanika, powiedzialem mu o tym pokrecil kierownica popatrzył pod kierownice wzial olej w sprayu i gdzies tam zaczal go wpuszczac chyba to sie nazwa maglownicy chociaz nie jestem pewny ale problem zniknal wrescie mam znowu cichy samochod bez piskow przy skrecaniu. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Probuje to znalezc w ETCE nic nie ma. Jaki to ma numer części bo przydalo by sie to wymienic...? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. Witam dzisiaj przy wymiane tarcz i klockow zauwazylem ze jest polamane takie cos co jest na zdjeciu. Jest to w lewym tylnim kole i mam wrazenie ze to jest czujnik od poziomowania xenonow. Jesli tak to czy moglbym prosic o numer części. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. Jeszcze tak sie zapytam czemu kodowanie bedzie potrzebne? Jesli zmienie sama obudowe a w soczewce jest ten metal co robi kat i bicie światła to co bedzie trzeba kodować? Byłem teraz zrobić fote iz sie dowiedziałem że na reflektorze sa jakies strzałki i ja mam po dwie w kazda strone dodaje zdjecie aby było jasniej, czy te oznaczenia co sa na tej obudowie pozwoli mi jakoś zmodyfikowac lampy do EU czy jednak zostaje mi wymiana całej obudowy.
  12. Nie no spokojnie, do tego za nim zaczne to modyfikować jeszcze miesiąc minie ale jak bys mial czas i checi zeby mi cos takiego rozpisac bym byl bardzo wdzieczny. [emoji39] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Był byś wstanie mi rozpisać takie kodowanie i czy dam rade to zrobic przez OBDEleven, jeśli nie to czy jest jakis człowiek co mieszka na Mazurach i jest wstanie cos mi takiego zrobić? I co dokładnie musze wymienić aby to działało prawidłowo
  14. Witam Mam pytanie, chce zarejestrowac auto w Polsce swoje Audi A4 B8 z światłami xenon. Moje pytanie jest takie czy jak zakupie lampy EU same klosze bez żarników przetwornic tylko przełoże stare do nowych obudów to czy przejdzie przegląd bo światła beda miały strumień światła odpowiedni do EU. Czy jednak musze sie wyposażyc w cała elektryke oraz czy kodowanie bedzie wymagane? Bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje nawet w temacie rejestracji anglika w Polsce. W tym temacie jest zdjecie z wyposażenia iz nie wiem czy mam skretne czy nie, ale wiem że moge eletrycznie zmienić w ust samochodu aby sie obnizyły w dół abym nie oślepiał innych jak jestem poza wyspami.
  15. Może jak wrócę do Polski bo mam taki zamiar to będę się bawić, bo dziadek ma Audi A4 B6 i nie uzywa, na działkę i tyle wiadomo jak to osoby starsze, wiec jak coś popsuje zawsze będę mieć auto jakieś żeby w czasie naprawy swojej mógł pojechać do pracy.