-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Tylko że ten sterownik o tych nr znalazłem z a4b6.on pasuje p&p?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Bidzio mam pytanie.Jeśli mam ori samopoziomowanie to muszę zmienić tylko silniczki czy też ten sterownik samopoziomowania???
-
VCDS + Kabel
Bog zapłać dobry człowieku ?
-
VCDS + Kabel
Mógłbyś podesłać link z allegro gdzie kupiłeś i link skąd pobierałeś Vcdsa? Będzie piwo:)
-
VCDS + Kabel
Posiada ktoś na sprzedaż program Vcds i kabel? Potrzebny do diagnozy a4b5
-
Naprawa sterownika abs
Witam czy zajmuje się tu ktoś naprawą sterowników ABS?
-
Bix Hella intemo
Witam czy miałby ktoś na sprzedaż soczewki bixa Hella intemo żeby wrzucić w lampy od b5?
-
BŁĄD 01203 POMOCY
Po co taki ton. Jeśli masz zły dzień to nie bylo nie odpisywać przy okazji naskakujac na mnie.Mimo wszystko życzę Ci miłego dnia
-
BŁĄD 01203 POMOCY
A co to takiego???bez jaj.nie zawracał bym gitary gdybym wcześniej nie patrzył w Google.Twoja wypowiedź bardzo mi pomogła.
-
BŁĄD 01203 POMOCY
Proszę o pomoc w diagnozie.Pacjent to Audi a4 b5 2000r 1.8t quattro. Pojawił się bład ABS i miga na fisie wykrzyknik. Czasem podczas jazdy sam się wyłączy i powraca ABS. Komputer wykrył błąd 01203. Ktoś ma pomyśł co to może??? PROSZĘ O POMOC
-
4x4 - opóznienie napędu tylnego
To lepiej szukać torsenu i dyfra o takim samym oznaczeniu?
-
4x4 - opóznienie napędu tylnego
A gdyby wymienić te koła zebate?czy są nie dostępne?trochę to denerwujące pukanie przy szybszym puszczeniu sprzęgła
-
Quattro, uderzenia z tyłu auta
Ja obstawiam na zajechane podkładki w torsenie i dyfrze i z tego powstaje luz.i takie stukanie też jest u mnie.jak delikatnie puszczasz sprzegło to nic nie słychać.Może ktoś już wymieniał te podkładki i poda dokładne wymiary
-
4x4 - opóznienie napędu tylnego
Czy ktoś z Was kasował luz na torsenie i w dyfrze poprzez wymiane podkładek i mógłby podać dokładne wymiary jakie powinny być??
-
Soczewki Bixenon
Czy ktoś mógłby powiedzieć która soczewka lepiej świeci?? Ta z audi a6 c6 czy hella intemo??
kamiquattro
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta