Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamiquattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tylko że ten sterownik o tych nr znalazłem z a4b6.on pasuje p&p?
  2. Bidzio mam pytanie.Jeśli mam ori samopoziomowanie to muszę zmienić tylko silniczki czy też ten sterownik samopoziomowania???
  3. Bog zapłać dobry człowieku ?
  4. Mógłbyś podesłać link z allegro gdzie kupiłeś i link skąd pobierałeś Vcdsa? Będzie piwo:)
  5. Posiada ktoś na sprzedaż program Vcds i kabel? Potrzebny do diagnozy a4b5
  6. Witam czy zajmuje się tu ktoś naprawą sterowników ABS?
  7. kamiquattro opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy miałby ktoś na sprzedaż soczewki bixa Hella intemo żeby wrzucić w lampy od b5?
  8. Po co taki ton. Jeśli masz zły dzień to nie bylo nie odpisywać przy okazji naskakujac na mnie.Mimo wszystko życzę Ci miłego dnia
  9. A co to takiego???bez jaj.nie zawracał bym gitary gdybym wcześniej nie patrzył w Google.Twoja wypowiedź bardzo mi pomogła.
  10. Proszę o pomoc w diagnozie.Pacjent to Audi a4 b5 2000r 1.8t quattro. Pojawił się bład ABS i miga na fisie wykrzyknik. Czasem podczas jazdy sam się wyłączy i powraca ABS. Komputer wykrył błąd 01203. Ktoś ma pomyśł co to może??? PROSZĘ O POMOC
  11. To lepiej szukać torsenu i dyfra o takim samym oznaczeniu?
  12. A gdyby wymienić te koła zebate?czy są nie dostępne?trochę to denerwujące pukanie przy szybszym puszczeniu sprzęgła
  13. Ja obstawiam na zajechane podkładki w torsenie i dyfrze i z tego powstaje luz.i takie stukanie też jest u mnie.jak delikatnie puszczasz sprzegło to nic nie słychać.Może ktoś już wymieniał te podkładki i poda dokładne wymiary
  14. Czy ktoś z Was kasował luz na torsenie i w dyfrze poprzez wymiane podkładek i mógłby podać dokładne wymiary jakie powinny być??
  15. kamiquattro opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Czy ktoś mógłby powiedzieć która soczewka lepiej świeci?? Ta z audi a6 c6 czy hella intemo??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.