-
audi drive select
Mam nadzieje mam go dopiero tydzień nawet nie wiem jakie mam mmi ale myślę że ogarnę kiedyś ale i tak dzięki
-
audi drive select
OK dzięki bardzo za odpowiedź bo jestem noga w takich sytuacjach
-
audi drive select
Czyli np :dynamic to jazda szybka?
-
audi drive select
Ale nie oto mi chodzi jeżeli ustawie coś innego np:dynamic to coś zmienia
-
audi drive select
-
Drgania 1700-1900 obr, również na luzie
EGR mam wymieniony na nowy a co to te N75
-
Drgania 1700-1900 obr, również na luzie
Czego korekcję mi nie dymi auto tylko drga
-
Drgania 1700-1900 obr, również na luzie
witam chciałbym podłączyć sie do tematu mam problem z moim audi na biegu jałowym delikatnie trzęsie samochodem oraz mam brak mocy gdy dodaje gazu po odpuszczenie pedału gazu delikatnie dopiero dostaje kopa
-
1200 obrotów i brak reakcji na gaz
ja mam Audi A4 B6 to powinien pasowac
-
1200 obrotów i brak reakcji na gaz
a powiedz mi jeszcze taka zecz mam taki pedal gazu a podlaczylem taki czy ten moze pokazywac ten sam blad bo nie jest od tego auta
-
1200 obrotów i brak reakcji na gaz
a czy moze to byc cos z komputerem mechanik mowil ze byl troche wilgotny i go wysuszyl ale mowi tez ze jest jakby ciemna plama z jednej strony
-
1200 obrotów i brak reakcji na gaz
podlaczalem vaga wyskakuje zle polozenie pedalu gazu wczesniej mialem taki sam problem ale wyskakiwal blad P0102 i tez zero reakcji na pedal oraz te same kontrolki i tryb awaryjny i do dam ze w obu przypadkach na chwile zadlawil mie sie samochod i wszedl w tryb awaryjny
-
1200 obrotów i brak reakcji na gaz
Witam mam problem z audi a4 1,9 tdi 2003 rok po do daniu gazu automatycznie zapalaja sie dwie kontrolki asp oraz miga kontrolka swiec zarowych auto nie reaguje na pedal gazu jedynie obroty podnosza sie do 1100 wszystkie styki komputera przeczyszczone kostki i tp komp uszczelniony pedal gazu nowy z czujnikiem a jednak caly czas ten sam blad co moze jeszcze powodowac taka awarie np: egr ,wtrysk itp
tomasz 123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta