Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomasz 123

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam nadzieje mam go dopiero tydzień nawet nie wiem jakie mam mmi ale myślę że ogarnę kiedyś ale i tak dzięki
  2. OK dzięki bardzo za odpowiedź bo jestem noga w takich sytuacjach
  3. Czyli np :dynamic to jazda szybka?
  4. Ale nie oto mi chodzi jeżeli ustawie coś innego np:dynamic to coś zmienia
  5. witam chcial by sie dowiedziec o co w tym chodzi czy ma to zwiazek z przekladnia czy silnikiem
  6. EGR mam wymieniony na nowy a co to te N75
  7. Czego korekcję mi nie dymi auto tylko drga
  8. witam chciałbym podłączyć sie do tematu mam problem z moim audi na biegu jałowym delikatnie trzęsie samochodem oraz mam brak mocy gdy dodaje gazu po odpuszczenie pedału gazu delikatnie dopiero dostaje kopa
  9. ja mam Audi A4 B6 to powinien pasowac
  10. a powiedz mi jeszcze taka zecz mam taki pedal gazu a podlaczylem taki czy ten moze pokazywac ten sam blad bo nie jest od tego auta
  11. a czy moze to byc cos z komputerem mechanik mowil ze byl troche wilgotny i go wysuszyl ale mowi tez ze jest jakby ciemna plama z jednej strony
  12. podlaczalem vaga wyskakuje zle polozenie pedalu gazu wczesniej mialem taki sam problem ale wyskakiwal blad P0102 i tez zero reakcji na pedal oraz te same kontrolki i tryb awaryjny i do dam ze w obu przypadkach na chwile zadlawil mie sie samochod i wszedl w tryb awaryjny
  13. Witam mam problem z audi a4 1,9 tdi 2003 rok po do daniu gazu automatycznie zapalaja sie dwie kontrolki asp oraz miga kontrolka swiec zarowych auto nie reaguje na pedal gazu jedynie obroty podnosza sie do 1100 wszystkie styki komputera przeczyszczone kostki i tp komp uszczelniony pedal gazu nowy z czujnikiem a jednak caly czas ten sam blad co moze jeszcze powodowac taka awarie np: egr ,wtrysk itp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.