-
Kratki nawiewu pod siedzeniem pasażera
Witam koledzy Czy ktos wie jak dostac sie do kratek nawiewu pod siedzeniem pasażera. dziecku wysypaly sie kredki i tam wpadly w te otwory... jak sie do tego dostać? czy trzeba wyciagac siedzenie i wykłaldzine? prosze o porade... zagladajac tam jest tam kilka srubek....
-
Czytanie kodów błedów, proszę o pomoc w naprawie usunięciu błedów
luks dziekie za precyzyjna odpowiedz
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
-
Czytanie kodów błedów, proszę o pomoc w naprawie usunięciu błedów
mam zdemontowac tylko boczek i co dalej konkrety bym poprosil. zamek musze caly wyciągac?
-
Czytanie kodów błedów, proszę o pomoc w naprawie usunięciu błedów
wyjąć zamki w obu drzwiach? jak to zrobic? i czym zalać, jakim specyfikiem? nie łaczy cos?
-
Czytanie kodów błedów, proszę o pomoc w naprawie usunięciu błedów
Juz w innych watkach sie wypowiadałem bo miałem niskie napiecie na podszybiu i w bagazniku na aku. Po dolozeniu przewdou bezposrednio do podszybia, Ładowanie mam wszdzie w okolicach 14.6-14,7. Jezeli chodzi o zamek. najczesniej mam problemu z lewymi tylnymi drzwiami. czesto po otwarciu auta z pilota wszystkie drzwi moge otworzyc normalnie tylko tamtych nie moge. od srodka bez problemu. ale od zewnatrz jest problem. i tez głupia sytuacja. bo raz moge otworzyc a raz nie .... co z moimi błedami? rozwiązałeś ten temat?
-
Czytanie kodów błedów, proszę o pomoc w naprawie usunięciu błedów
Witam, dnia wczorajszego przeprowadziłem diagnozę komputerowa mojego Audi A4 Avant 2.0 TDI 2009r. Wyskoczyły mu następujące błędy. Proszę o pomoc w rozkodowaniu ich i pomoc w usunięciu. Dodam że od jakiegoś czasu występuje komunikat przy chęciach sprawdzenia poziomu oleju że aktualnie nie ma możliwość sprawdzenia poziomu oleju i w ogóle nie znika... i nie mam możliwość tego sprawdzić nie wiem czym to jest spowodowane... próbowałem rozgrzewać auto do odpowiedniej temperatury, odczekać otworzyć maskę i nic..... Poniżej przedstawie błędy: 1. 01042 - Control Module; Not Coded 000 - - Freeze Frame: Fault Status: 01100000 Fault Priority: 7 Fault Frequency: 1 Reset counter: 255 Time Indication: 15 2. 03041 - Energy Management Active 000 - - - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100000 Fault Priority: 7 Fault Frequency: 136 Reset counter: 11 Mileage: 207019 km Time Indication: 0 Date: 2016.09.18 Time: 06:17:00 3. 02615 - Fuel Tank Cap; Lock 009 - Open or Short to Ground Freeze Frame: Fault Status: 01101001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 8 Reset counter: 100 Mileage: 205602 km Time Indication: 0 Date: 2016.08.19 Time: 08:25:58 4. 02616 - Fuel Tank Cap; Unlock 009 - Open or Short to Ground Freeze Frame: Fault Status: 01101001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 11 Reset counter: 100 Mileage: 205603 km Time Indication: 0 Date: 2016.08.19 Time: 09:33:31 5. 02115 - Locking Unit for Central Locking 008 - Implausible Signal Freeze Frame: Fault Status: 01101000 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 254 Reset counter: 227 Mileage: 201790 km Time Indication: 0 Date: 2016.06.17 Time: 12:16:13 Ponadto chciałbym z czasem dołożyć sobie oświetlenie w schowku, i na nogi z przodu oraz z tylu też bym poprosił o rade jak zrobić... co gdzie kupić, jak zakodować - mój moduł komfortu to - 8k0907064n. Czy ktos z Was miał taki dziwny dziwek pstrykania dochodzący z bagażnika z prawej strony? tak jak by cos sie uzbrajało itd...
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
aha... u mnie auto ma 7lat i jest aku fabryczny.... tak mi się bynajmniej wydaje jest warta 12V 110AH 520A zdjęcie przedstawia parametry po modzie
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
ja z odpalaniem nie mam zadnych problemów... tylko szkoda że te MMI nie wskazuje prawidłwowo. a ta miarke masz wlozona czy wozisz gdzies w aucie? gdzie mozna ja dostać? czy na funkcjonowanie moze miec wplyw modul/system zarzadzania energia?
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
cały czas ładuje elegancko, ale ma MMI caly czas wskazuje 30%. nie wiem co z tym zrobic. Podobnie jak mam poziom oleju - to mo pokazuje informacje w stylu - w tej chwili jest brak mozliwosc sprawdzenia oleju... i robilem wszystko co pisali uzuytkownicy. stawałem, otwierałem maske i nic.... ma ktos pomysl?
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
załozyłem przewód, tereaz ładowanie mam aż za duże na poziomie 14,6 czy może takie pozostać czy nie bardzo, dodam ze aku jest w sposob prawidłowy zakodowany
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
okej, jutro bd dzownil i dam znać co i jak jak nie to zamowie sam i sam zarobie wszystko. jak juz zmontuje to na podszybiu tylko dokladam do tego na gorze po prawej i bd dwa w jednym tak?
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
ten co wysłałes bedzie pasował?
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Podeśle dwa linki: http://allegro.pl/koncowka-konektor-oczkowy-m8-fi8-kabel-do-25mm2-i5597333352.html?reco_id=6a869df8-f155-11e6-bfbe-56847afe9799&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product http://allegro.pl/przewod-kabel-linka-lgy-1x10mm2-na-metry-czarny-i6701369438.html czy jak zamówię te dwie rzeczy to mi wystarczy do prawidłowego funkcjonowania?
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
tam wyżej podesłałem zdjecia do skrzynki na podszybiu do ktore mam dopiąc ten kabel? czy ten co podałem w linku jest dobry... moze ktos podesle jakis...
MariuszK91
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta