Mam w takim samym kolorze Jesli chodzi o LPG ja słyszałem różne opinie odnośnie BRC, ale z tego co piszesz miałeś już instalację tej firmy, ja nie u mnie w 1.8t BFB zamontowałem STAGA w Poznaniu i jestem mega zadowolony, 20 tys przejechane na niej i jest git Bezawaryjności kolego
No kolega Andrzej miał rację coś tam powoli na FB zaczyna się dziać, może w końcu i nasze woj się trochę zbierze do kupy i damy radę nawet jakieś spotkania robić
Andrzej jestem na forum, o którym napisałeś, ale widzę, że tam też tyle tematów co i tutaj na pogaduszkach Trochę szkoda, że tak mało ludzi się udziela