Przemo c

942 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Przemo c

Reputacja

1. Hej właśnie miałem ten sam problem co ty nabyłem dziś osłonę używana za 50zl. Tak wyglądał moj basen z kompem i przekaźnikami. Rzecz jasna objaw włączający się wentylator chłodnicy na postoju bez zapłonu po jakims czasie. Przychodzę do auta, a tu zonk akumulator zdechł ?. Opalarka, kontakt spray i drugi przekaźnik i póki co wszystko hula. Auto miało robiona mapę i poprzedni właściciel chyba nie zdawał sobie sprawy że taka niespodzianka spotka kolejnego właściciela czyli mnie ?
  2. Witam odgrzewam kotleta ? gdzie mogę oddać magiel do regeneracji Lublin i okolice? Z góry dziękuję za pomoc
  3. Cześć witam ponownie po 4 letniej przerwie wracam do audi, tym razem padło na a4b7 2005 rok Avant 2.0tfsi misano red. Ostatnio kręciłem się touringiem E91 2.0i, lecz jednak powróciłem do czterech pierścieni. Auto posiadam od trzech dni i rzecz jasna trafił się kolejny chrupek, auto prawdopodobnie ze Szwecji, choć poprzedni właściciel nabył je w Polsce. Więc szykuje się kolejna skarbonka ? jak zawsze żona ucieszona jak przy każdym aucie. Poprzednio jeździłem b6 także w tym pięknym kolorze, lecz w pancernym 1.8t q, niestety nie było mnie stać na ładne b6 w 1.8t, więc kupiłem b7 to tyle na chwilę obecną liczę na Waszą pomoc przy ogarnianiu kolejnego wyzwania jakie stawia mi to auto? ?
  4. Problem opanowany podziękowania dla Karola z Soft-Mod Performance z Tomaszowic, który w końcu zgasił mi choinkę z pulpitu już zrobiło się miło dla oka. Polecam kolegę bardzo dobry fachowiec, który wie co robi, Jeszcze raz dzięki śliczne ?
  5. Przemo c

Elektromechanik

Witam poszukuje jakiegoś speca z Lublina lub z okolicy, który mi ogarnie kodowanie sterownika pompy abs, do tego usunie mi kilka błędów. Ogólnie kogoś kto zna się na elektromechanice, bo mam jeszcze kilka rzeczy do ogarnięcia. Proszę o namiary thx
  6. co masz na myśli? kropelkowanie wody czy głębia koloru
  7. zapowiada się ciekawie, powodzenia w modzeniu ?
  8. Hejka, orientuje się ktoś z klubowiczów czy w Lublinie lub w okolicy znajdę kogoś kto naprawia sterowniki pompy ABS? Z tego co wiem często zimne luty puszczają, nie chcę sam tego robić, choć widziałem na youtube kilka filmów instruktażowych, do Rumii za daleko, a wysyłka czasochłonna. Więc jeśli ktoś zna kogoś to proszę o pomoc z góry dziękuje : )
  9. Nic sie nie leje, masz rację za dużo kombinacji, zaopatrzyłem sie w kontakt S i U, sprężone powietrze i efekt zadowalający, do tego wymieniłem wszystkie bezpieczniki na nowe i jest chyba dobrze
  10. Witam dziś kolejny dzionek odświeżania autka, wpadł nowszy i do tego lepszej jakości środkowy tunel din1, a także podłokietnik który nabyłem od R7 JAREK :). Postanowiłem także ogarnąć trochę lampy przednie bez rozklejania, czyli płukanka wodno-izopropylowa, niestety chyba za mocno szejkowałem i trochę ucierpiały chromowe oblamówki kierunków , ale ogólnie wyszło nie najgorzej. W przyszłym tygodniu startuje z pucowaniem środka czyli pranie foteli, dresing na tapicerkę, a także spróbuje colourloukiem pomalować boczek siedzenia, do tego zamierzam położyć wosk na auto. Zobaczymy ile z tych planów uda mi się zrealizować
  11. W końcu dopchałem się w kolejce do lakiernika Auto już zrobione wymieniony błotnik, z tyłu zlikwidowana zgniotka i zniwelowany mały parch na podszybiu, polakierowane i spolerowane całe auto, do tego wymieniona prawa tylna lampa bo moja była nieszczelna i parowała. Muszę jeszcze zająć się środkową ramką w zderzaku bo troszkę jest zdezelowana od kamyków i innych przeszkód drogowych. Tak więc, zostało tylko ogarnąć środek auta i będzie git ?
  12. fiuuu fiuu kawał dobrej roboty, super wozidło, pewnie koszty modów przyprawiają o ból głowy powodzonka w kolejnych modach ?
  13. ostatnio stosowałem odżywkę do plastików na zewnątrz firmy RR na ibizie i na prawdę jestem mile zaskoczony, kupiłem u nich całą torbę za dobra cenę polecam Kamilu efekt na duży plus
  14. Hej czy ktoś z Was wymieniał mocowanie bezpieczników tą skrzyneczkę? Niestety moja jest zaśniedziała i kontakt spray nie pomaga do tego bezpieczniki zalazły tez śniedzią choć wymieniłem na nowe, jestem zmuszony chyba wymienić całą skrzynkę, ale z tego co widzę trzeba zrobić przeszczep wiązki, bo niestety nie ma żadnej kostki i trzeba lutować kabelki Przeprowadzał ktoś z Was taka operację? Mile wskazane jakieś cenne wskazówki dzięki