Treść opublikowana przez Przemo c
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
-
Migające podświetlenie wnętrza
Hej właśnie miałem ten sam problem co ty nabyłem dziś osłonę używana za 50zl. Tak wyglądał moj basen z kompem i przekaźnikami. Rzecz jasna objaw włączający się wentylator chłodnicy na postoju bez zapłonu po jakims czasie. Przychodzę do auta, a tu zonk akumulator zdechł ?. Opalarka, kontakt spray i drugi przekaźnik i póki co wszystko hula. Auto miało robiona mapę i poprzedni właściciel chyba nie zdawał sobie sprawy że taka niespodzianka spotka kolejnego właściciela czyli mnie ?
-
Regeneracja Maglownicy
Witam odgrzewam kotleta ? gdzie mogę oddać magiel do regeneracji Lublin i okolice? Z góry dziękuję za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam ponownie po 4 letniej przerwie wracam do audi, tym razem padło na a4b7 2005 rok Avant 2.0tfsi misano red. Ostatnio kręciłem się touringiem E91 2.0i, lecz jednak powróciłem do czterech pierścieni. Auto posiadam od trzech dni i rzecz jasna trafił się kolejny chrupek, auto prawdopodobnie ze Szwecji, choć poprzedni właściciel nabył je w Polsce. Więc szykuje się kolejna skarbonka ? jak zawsze żona ucieszona jak przy każdym aucie. Poprzednio jeździłem b6 także w tym pięknym kolorze, lecz w pancernym 1.8t q, niestety nie było mnie stać na ładne b6 w 1.8t, więc kupiłem b7 to tyle na chwilę obecną liczę na Waszą pomoc przy ogarnianiu kolejnego wyzwania jakie stawia mi to auto? ?
-
Elektromechanik
Problem opanowany podziękowania dla Karola z Soft-Mod Performance z Tomaszowic, który w końcu zgasił mi choinkę z pulpitu już zrobiło się miło dla oka. Polecam kolegę bardzo dobry fachowiec, który wie co robi, Jeszcze raz dzięki śliczne ?
-
Elektromechanik
Witam poszukuje jakiegoś speca z Lublina lub z okolicy, który mi ogarnie kodowanie sterownika pompy abs, do tego usunie mi kilka błędów. Ogólnie kogoś kto zna się na elektromechanice, bo mam jeszcze kilka rzeczy do ogarnięcia. Proszę o namiary thx
-
Czerwone maleństwo
co masz na myśli? kropelkowanie wody czy głębia koloru
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
zapowiada się ciekawie, powodzenia w modzeniu ?
-
Sterownik pompy ABS
Hejka, orientuje się ktoś z klubowiczów czy w Lublinie lub w okolicy znajdę kogoś kto naprawia sterowniki pompy ABS? Z tego co wiem często zimne luty puszczają, nie chcę sam tego robić, choć widziałem na youtube kilka filmów instruktażowych, do Rumii za daleko, a wysyłka czasochłonna. Więc jeśli ktoś zna kogoś to proszę o pomoc z góry dziękuje : )
-
Czerwone maleństwo
-
Skrzynka bezpieczników
Nic sie nie leje, masz rację za dużo kombinacji, zaopatrzyłem sie w kontakt S i U, sprężone powietrze i efekt zadowalający, do tego wymieniłem wszystkie bezpieczniki na nowe i jest chyba dobrze
-
Czerwone maleństwo
Witam dziś kolejny dzionek odświeżania autka, wpadł nowszy i do tego lepszej jakości środkowy tunel din1, a także podłokietnik który nabyłem od R7 JAREK :). Postanowiłem także ogarnąć trochę lampy przednie bez rozklejania, czyli płukanka wodno-izopropylowa, niestety chyba za mocno szejkowałem i trochę ucierpiały chromowe oblamówki kierunków , ale ogólnie wyszło nie najgorzej. W przyszłym tygodniu startuje z pucowaniem środka czyli pranie foteli, dresing na tapicerkę, a także spróbuje colourloukiem pomalować boczek siedzenia, do tego zamierzam położyć wosk na auto. Zobaczymy ile z tych planów uda mi się zrealizować
-
Czerwone maleństwo
W końcu dopchałem się w kolejce do lakiernika Auto już zrobione wymieniony błotnik, z tyłu zlikwidowana zgniotka i zniwelowany mały parch na podszybiu, polakierowane i spolerowane całe auto, do tego wymieniona prawa tylna lampa bo moja była nieszczelna i parowała. Muszę jeszcze zająć się środkową ramką w zderzaku bo troszkę jest zdezelowana od kamyków i innych przeszkód drogowych. Tak więc, zostało tylko ogarnąć środek auta i będzie git ?
-
1.8t quattro 300+ by Mintek
fiuuu fiuu kawał dobrej roboty, super wozidło, pewnie koszty modów przyprawiają o ból głowy powodzonka w kolejnych modach ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
ostatnio stosowałem odżywkę do plastików na zewnątrz firmy RR na ibizie i na prawdę jestem mile zaskoczony, kupiłem u nich całą torbę za dobra cenę polecam Kamilu efekt na duży plus
-
Skrzynka bezpieczników
Hej czy ktoś z Was wymieniał mocowanie bezpieczników tą skrzyneczkę? Niestety moja jest zaśniedziała i kontakt spray nie pomaga do tego bezpieczniki zalazły tez śniedzią choć wymieniłem na nowe, jestem zmuszony chyba wymienić całą skrzynkę, ale z tego co widzę trzeba zrobić przeszczep wiązki, bo niestety nie ma żadnej kostki i trzeba lutować kabelki Przeprowadzał ktoś z Was taka operację? Mile wskazane jakieś cenne wskazówki dzięki
-
Czerwone maleństwo
felga zimowa, więc nie musi być ładna , ale pójść w czerń to dobra opcja ? co do lamp hm chyba nie mam tyle cierpliwości, aby je rozkleić i na czarno pomalować ale dziękuje za sugestie kolego
-
Czerwone maleństwo
Dawno się nic nie działo, ale niestety jak coś wyszło to z wielkim hukiem niedawno pewna Pani zaparkowała w moje auto, wszystko już załatwione na całe szczęście, kasa z ubezpieczona przelana, teraz tylko czekam na termin u lakiernika, błotnik do wymiany, zderzak do wyciągnięcia i malowania, rant lampy do polerki, a poza tym wszyscy zdrowi
-
Kluczyk B6/7
chętnie bym przyjechał, ale niestety mam małe dzieciątko w domu, a tylko w weekendy mogę żonę wyręczyć z opieki i dać jej odpocząć może innym razem
-
Kluczyk B6/7
no to jest różnica, prawdopodobnie wybiorę się tam w wolnej chwili jeszcze raz dzięki za wskazówki
- Kluczyk B6/7
-
Kluczyk B6/7
Panie i Panowie gdzie w Lublinie dorobię grot do kluczyka, kupiłem kluczyk z b7 i chce go adoptować do b6, czyli wymiana transpordera i reszta operacji gdzie mogę to zrobić i mniej więcej jaki koszt?? Z góry dziękuje za rady
-
Audi A4 2.8 APR QUATTRO LY9B Clear S4 Body
Ładniutka ta twoja b5, niech wozi jak najdłużej bez awarii, pozdr i do zobaczenia na trasie
-
Audi A4 b7 1.8T S line
Cześć miło poznać co do przycisków radia kup sobie panel radio chorus kaseciak i podmień przyciski, czasem na allegro ktoś wystawi nówkę
- Spryskiwacze reflektorów