Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Herro12

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Herro12 opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam. Mam taki problem ze non stop wyskakuje mi błąd p310b 002 nie wiem jak sobie z nim poradzić Dodam że mam wymienioną pompę paliwa, filtr, czujnik przy pompie wysokiego ciśnienia i samą pompę wysokiego
  2. Herro12 opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam, czy podczas zmiany pompy paliwa z koszem mogę zmienić na inny numer ( posiadam 8Eo 919 051 CQ ) a mam możliwość zakupu 8Eo 919 051 CM
  3. Herro12 odpowiedział(a) na Herro12 temat w Audi A4 B6/B7
    Jest na forum może osobą która by się podjęła takiej zabawy ?
  4. Herro12 odpowiedział(a) na Herro12 temat w Audi A4 B6/B7
    Właśnie chodziło mi o wysłanie komuś to co zgram za pomocą mpps ( nie wyspałem się i zbrakło mi słów ) orientuje się ktoś ile takie ustawienie mapy kosztuje orientacjnie
  5. Herro12 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy zabawa mpps jest warta ceny. Dodam ze zwykła hamownia wola za chipa 1500zl. Audi a4 b7 BWE 2.0t fsi 200km 2006r
  6. Średnio rocznie 25-30kkm robię i średnia moja to 13l/100
  7. dzisiaj byłem pogadać u polecanych gazowników w zielonej wszyscy podsumowali mnie tak BRC około 4500 PRINS około 6500 I co teraz :D
  8. Bardzo fajna lektura i dużo się dowiedziałem. Podsumowując instalacja lorenzo nie jest nigdzie wspomniana zgaduje że nie jest za dobra. Natomiast cały czas się przebija BRC i STAG teraz pytanie co lepsze
  9. C Przy dzisiejszych cenach paliw i spalaniu 13 l na 100 km jestem zmuszony do założenia gazu . auto jest mi szkoda sprzedać ponieważ jest po generalnym remoncie silnika i zawieszenia. Jedynym wyjściem jest właśnie instalacja gazowa
  10. Herro12 obserwuje zawartość Jaką instalację wybrać
  11. Witam posiadam audi a4 b7 2006r 2.0t fsi BWE 200km w quattro Chciałbym się zapytać jaką instalację wybrać do tego autka. BRC, STAG, LOVATO ? Jak ktoś poleci jakoś zakład w okolicy zielona góry będę wdzięczny.
  12. Herro12 obserwuje zawartość MarcinL
  13. witam, Mam taki problem że padła mi bateria w kluczyku i po jej wymianie już nie mogę w żaden sposób zakodować kluczyka żeby móc otwierać auto z pilota. I dodam że dokupiłem kluczyk mam już nowy grot i wsadzoną nową pestkę i nie potrafię zakodować tego kluczyka. Jest ktoś kto by umiał mi pomóc to zakodować albo zrobić to. Oczywiście mogę podjechać do kogoś. ( jak coś posiadam vcds oraz vag k-comander 3.6 )
  14. Witam, w mojej audi przerdzewiał mi tłumik środkowy więc go wycięłem i wstawiłem dwie rury lecz nie da się tym jeździć w trasę. I moje pytanie jest takie czy zrobię gdzieś nowy tłumik środkowy z rurami z kwasu bo moje są już w słabym stanie. Załączam dwa zdjęcia jak wyglądał mój tłumik a jak można by go zrobić. Od razu napiszę że wykonanie musiało by być w sobotę bo w tygodniu nie ma mnie w Polsce i rachunku nie potrzebuje ?
  15. Witam, Mam taki problem że środkowy tłumik przerdzewiał mi do końca i czytałem mnóstwo tematów i nie wiem co zrobić. Nowego nie ma więc nawet nie patrzę w tą stronę, ale wpadł mi pomysł strumienicy lecz ludzie pisali ze bywają z tym problemy. Mianowicie uszczelka pod głowicą albo ogromny hałas w trasie. Ktoś obeznany jest wstanie mi pomóc
  16. Był napięty jak cholera, pp założeniu auto zostało przepchane aż zrobi jeden pełen obrót i znaki na rozrzadzie były ustawione a łańcuch napięty. Dzisiaj auto musiałem przestawić i po odpaleniu nie było żadnego komunikatu. Po południu wrzucę logi z vcdsa PS. Tego się nawet nie dało napiąć ponieważ zębatka jest na bolcu. Dodam że nie mogłem odkręcić śruby od wariatora więc wyciągnąłem cały wał żeby założyć łańcuszek. ?
  17. Zawitam raz jeszcze z kolejnym błędem check engine. A mianowicie po wymianie rozrządu komplet oraz łańcuszek faz rozrządu z napinacze a także wszystkie płyny, oleje i filtry. Aucio chodziło na luzie aż się zagrało i było wszystko Oki, następnego dnia odpaliłem i wyskoczył błąd położenia wałka rozrządu / położenie wału korbowego. Prosze o pomoc bo już nie mam siły ile można wymieniać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.