Jump to content
IGNORED

Check engine położenie wałów


Herro12
 Share

Recommended Posts

Zawitam raz jeszcze z kolejnym błędem check engine. A mianowicie po wymianie rozrządu komplet oraz łańcuszek faz rozrządu z napinacze a także wszystkie płyny, oleje i filtry. Aucio chodziło na luzie aż się zagrało i było wszystko Oki, następnego dnia odpaliłem i wyskoczył błąd położenia wałka rozrządu / położenie wału korbowego. 

Prosze o pomoc bo już nie mam siły ile można wymieniać 

Link to comment
Share on other sites

Pytanie wstępne czy sprawdzony był rozrząd z przodu chodzi mi o pasek czy nie przeskoczył to raz a dwa czy podczas wymiany owego łańcucha był napięty wariator/nastawnik??Bo jeśli nie był,a wszystko na to wskazuje to będziesz zwalał dekiel jeszcze raz i ustawiał tak jak ma być o ile ten nastawnik jest sprawny.

Link to comment
Share on other sites

Był napięty jak cholera, pp założeniu auto zostało przepchane aż zrobi jeden pełen obrót i znaki na rozrzadzie były ustawione a łańcuch napięty. Dzisiaj auto musiałem przestawić i po odpaleniu nie było żadnego komunikatu. Po południu wrzucę logi z vcdsa

PS. Tego się nawet nie dało napiąć ponieważ zębatka jest na bolcu. Dodam że nie mogłem odkręcić śruby od wariatora więc wyciągnąłem cały wał żeby założyć łańcuszek. ?

Edited by Herro12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...