Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaką instalację wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam audi a4 b7 2006r 2.0t fsi BWE 200km w quattro

Chciałbym się zapytać jaką instalację wybrać do tego autka. BRC, STAG, LOVATO ?

Jak ktoś poleci jakoś zakład w okolicy zielona góry będę wdzięczny.

Edytowane przez Herro12

Opublikowano

Witam,

ta instalacja to konieczność ?

Te silniki nie kochają gazu. Poza tym wymagają droższej instalacji z dotryskiem benzyny.

Oczywiście to twój wybór ale przekalkuluj to sobie jeszcze na spokojnie.

Pozdr

Opublikowano
  • Autor

C

 

Przy dzisiejszych cenach paliw i spalaniu 13 l na 100 km jestem zmuszony do założenia gazu . auto jest mi szkoda sprzedać ponieważ jest po generalnym remoncie silnika i zawieszenia. Jedynym wyjściem jest właśnie instalacja gazowa

Opublikowano
  • Autor

Bardzo fajna lektura i dużo się dowiedziałem. Podsumowując instalacja lorenzo nie jest nigdzie wspomniana zgaduje że nie jest za dobra. Natomiast cały czas się przebija BRC i STAG :D teraz pytanie co lepsze :)

 

Opublikowano
13 godzin temu, Herro12 napisał:

Natomiast cały czas się przebija BRC i STAG :D teraz pytanie co lepsze :)

Stag,choćby ze względów na koszty serwisowania pogwarancyjnego.

Opublikowano

Staga sterowniki to mizeria. Największe spalanie pb względem konkurencji. KME lub ALEXA sterownik tylko i wyłącznie. Nie rozumiem fanów staga, co nie mają pojęcia w danej materii. Jeszcze lepsi co piszą, że 2.0t nie nadają się do zasilania lpg..

Edytowane przez ELLIOTT

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj byłem pogadać u polecanych gazowników w zielonej wszyscy podsumowali mnie tak 

BRC około 4500

PRINS około 6500

I co teraz :D

Opublikowano

Ani jedno ani drugie. Podjechać dalej i zamontować.

Opublikowano
19 godzin temu, Herro12 napisał:

dzisiaj byłem pogadać u polecanych gazowników w zielonej wszyscy podsumowali mnie tak 

BRC około 4500

PRINS około 6500

I co teraz :D

Dużo km zamierzasz jeździć tym autem po montażu gazu? Pytam bo może to trochę potrwać zanim instalacja się zwróci. Dla przykładu w 1,8T takim jak u mnie przy obecnych cena PB i LPG instalacja zwraca się po około 12000km.

Opublikowano
  • Autor

Średnio rocznie 25-30kkm robię i średnia moja to 13l/100

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 4.03.2021 o 08:57, Herro12 napisał:

Średnio rocznie 25-30kkm robię i średnia moja to 13l/100

 

Udało ci się coś ruszyć z tematem?
Oglądałem materiały montażowe dla Stag 400 DPI i wydaje mi się, że to żadna filozofia zrobić dobra instalkę tutaj. Nie różni się prawie wcale od klasycznej.
"Gazownicy" średnio to montują, bo te instalacje trzeba na korekty stroić, a większość to nawet z warsztatu autem nie wyjeżdża.

Opublikowano

Już dawno o tym wspomniałem na grupach FB. Stag ma najsłabszy algortym. U znajomego średnia wychodzi 4pb 8lpg w stagu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.