Treść opublikowana przez Przemo c
-
Spryskiwacze reflektorów
Weż pistolet z sprężonym powietrzem odłącz pompkę i dmuchnij w wężyk, jeśli to nie pomoże zmień pompkę. Wcześniej miałem zamiennik i tez mi nie działało, dopiero jak założyłem VDO pryska za***istym ciśnieniem tylko cena odstrasza ponoć Meyle też robi dobre i przystępna cena, ale nie próbowałem
-
silverDaily A4 B5
spoko dieselek ? dorzuć jakiś ładny felunek z 18 i będzie gitarka powodzonka w kolejnych modach
-
w5w Philips LED
dzięki kolego za podpowiedz ?
-
w5w Philips LED
Cześć kupiłem ostatnio żarówki jak w linku https://allegro.pl/philips-zarowki-t10-w5w-6000k-x-treme-360-led-2szt-i6564057680.html?snapshot=MjAxOC0xMS0xMVQxNzowMjo1Ni42OTlaO2J1eWVyO2ZiNjQyOWQzOTA0NGZkZDEwODlmMDJiZjkzZGRmNzU3Zjc3ZGE0N2ZiNzY4NzE5OWFmZDIxNzcwMzgzOTRiZjc%3D zamontowałem i zaczęły migać jak stroboskop, wcześniej miałem Osram Cool Blue 4000K i było ok,jak sądzicie co jest powodem że migają, uszkodzone??? czy coś innego??
-
B5 Biturbo
brak słów, aż żal d...ę ściska :P, good job, nic dodać nic ująć, piękności ?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
zacna furka i kolorek, życzę bezawaryjności i niech wozi
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
lusterko ładnie utrzymana, niech wozi
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
niezłe focie, w sumie jak modelka ładna to i oko cieszy
-
A4b6 by krata 1.8t gwint landrovery 19
fajna furka, ile tam kuni wypluła?
-
Czerwone maleństwo
Faktycznie leży jak ulał, czarne chyba tak mocno sie nie odznaczają, jak chrom. Dobry wybór ?
-
Czerwone maleństwo
mapa jest od bexa, wgrywał mi ją znajomy, a hamownia niepotrzebna, aby prześledzić logi dynamiczne
-
Czerwone maleństwo
wrzuć linka tego buzzera
-
Czerwone maleństwo
kurcze sam nie wiem widziałem na żywo 90tki, jakoś mi nie podeszły, a nie mogłem znaleźć coś pośrodku bo 80 nie widziałem w ofercie Ultera, na początku mysłem nad owałem 90x70 i żałuje ze ich nie wziąłem
-
Czerwone maleństwo
Dawno nic nie dłubałem, ale w końcu było trochę czasu i znajomy mi zamontował DP i wstryski od Bexa. Do tego mapa z BEXa i trochę żwawiej auto jeździ przy okazji wpadły nowe końcówki Ulter fi70, może nie prezentują się jak fi90, ale nie wygląda to źle to na chwilę obecną tyle jeszcze tylko zawór DV do wymiany i będzie dobrze.
-
Pompka spryskiwaczy
cześć ostatnio miałem problem ze spryskami przedniej szyby, sądziłem ze to wina pompki więc wymieniłem na drugą, ale problem się nie rozwiązał, dodam tylko ze tylne spryski działają, układ dysz i wężyków drożny, przy włączeniu manetki pompka pompuje płyn, ale nie idzie w układ. Nie mam pojęcia co jest nie tak, jak podmieniam przewody sprysków to przód działa wówczas a tył nie. Czyżby uszkodzona manetka? Miał ktoś podobny problem?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
można jeść z podłogi
-
Czerwone maleństwo
Troszkę gratów się nazbierało tylko czekać na jakiś wolny termin i można podziałać. Podziękowania dla Wandej'a za oliwkę i filtry
-
Audi A4 B5 1.9 AJM by Małolat
powodzonka w modzikach i pozdr z Łęcznej
-
Wymiana linek hamulca ręcznego
Tak jest samonaciag zahacz najpierw linki na haczyki, a później na zaciskach tak będzie o wiele wygodniej
-
Wymiana linek hamulca ręcznego
Nie musisz rozbierać całego panela, jak masz sprawne rączki wystarczy zdemontować popielniczkę, tylną zaślepkę ta pod popielniczką, a także podłokietnik z mocowaniem i wówczas ukaże Ci sie mechanizm na którym są zamontowane linki. Dodatkowo możesz usunąć czujnik ręcznego, troszkę zabawy, ale da radę powodzonka
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Zacna furka i do tego czerwień plus czerń piękne połączenie. Niech służy
-
Czerwone maleństwo
Wczoraj wieczorowa porą małe spa, najpierw aktywna piana z Shiny Garage, a następnie wosk Soft 99. Cała akcja to ok 3h, a oto i efekt Pozostaje tylko ogarnąć troszkę w środku i będzie git.
-
Wymiana pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T quattro
Dziś zamontowałem nową pompę marki SKV i o dziwo działa nic nie buczy, ani pryka jest cichutko, chociaż z tego co wyczytałem kilka osób skarżyło się na poprawne działanie tej pompy. Wg mnie nie ma reguły wcześniej kupiłem nową marki Meteor, która była walnięta, więc miałem pewne obawy co do kolejnego zamiennika, lecz mam nadzieję że SKV się sprawdzi.
-
Czerwone maleństwo
Dawno nic się nie działo, w końcu miałem chwilę i wziąłem się za hamulce Zaciski poszły w proszek, a także osłony tarcz hamulcowych, do tego wymiana tłoczków i gumek. Kilka fotek podczas prac. Jutro wosk na fele i można zakładać na auto.
-
Sezon rowerowy 2019
hm na treking to nie wygląda heheh mam Kellys Saphix z 11 roku, rama skośna bardziej w teren niż miasto i dawał radę do tego 28 cali robią robotę, teraz zmieniłem preferencje i więcej po szosie śmigam kolarką, lasy też nią czasem zahaczę, o ile piachu nie ma to się jeszcze da jechać, a jak nie to na plecy rower i heja do przodu :P