Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

silverDaily A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka. Przygoda z moją A4 dosyć śmiesznie się zaczeła. Nigdy nie słyszałem, że istnieje 75 konną wersja 1.9 TDi. Podczas zakupu nie byłem świadom jaki to jest silnik i jaką ma moc, była okazja więc kupiłem. Pod wpływem emocji nie spojrzałem do bagażnika w celu sprawdzenia jakie jest oznaczenie silnika. Cóż.. autko mi się spodobało, dobra cena więc kupiłem. 

dx7FEwM.jpg

 


 

SILNIK: 

  • 1.9 TDI o oznaczeniu AFF, seryjnie wersja 75PS (w skrócie 90 koni zmulone przez komputer). Aktualnie program ~150PS,
  • W aucie została przerobiona stała geometria na zmienną geometrie, ogarnięte sterowanie + zmieniony komputer na AFN,
  • wtryski 0.216 + składana pompa 11mm na tłoko-rozdzielaczu z reno oraz fali de143,
  • FMIC,
  • usunięty katalizator oraz zaślepiony egr,
  • ogarnięta głowica

ZAWIESZENIE:  zawieszenie gwintowane MTS Technik (z tego względu że u mnie są dosyć słabe drogi i chciałem zobaczyć jak to jest na gwincie)
KOŁA: zwykłe '17 z dystansami. Dystanse przód 20mm, tył 25mm. 

STYLISTYCZNE ZMIANY: 

  • zmienione lampy (stare były zmęczone oraz połamane) i oklejone a'la USA,
  • zmieniony (stare były popękane i już zmęczone) + oklejony folią "kameleon" halogeny,
  • przyciemnione szyby 80% przepuszczalności,
  • troszkę zglebiony,
  • trójramienna kierownica od A6 C5 Allroad (najgrubsza),
  • dołożony wskaźnik doładowania,
  • tow hook

OGÓLNE WYPOSAŻENIE: 

  • 1 din,
  • klima,
  • podgrzewane oraz elektryczne lusterka,
  • domykanie szyb z kluczyka,
  • centralny zamek,
  • podgrzewane spryskiwacze szyb,

W PLANACH: 

  • przerobienie zderzaka pod spryski + dokładka z cupry,
  • grill S4,
  • licznik FIS,
  • wtryski 0.260,
  • fotele kubełkowe (skóra lub welur),
  • przerobienie lamp na bixa + środek w czarny mat,
  • oklejenie dekorów,
  • lotka na tylną klape,
  • hamulce 312mm
  • przyciemnienie tylnych lamp
  • końcówki tłumnika z 2.5 TDI oraz pełen przelot
  • swap na 1.8T lub jakiegoś AWX/AVF.

 


 

2017r - zakup samochodu, zero modów

Spoiler

 

ZJ22N6r.jpg

vXUybnq.jpg

tcseILA.jpg

4ichv3s.jpg

 

 

 

2018r - jesienna wycieczka

Spoiler

fp7iec2.jpg

iZxQKnt.jpg

DqyEz00.jpg

ukO0oCz.jpg

QSvlhaz.jpg

2018r - fmic + gwint

Spoiler

nKHnhir.jpg

WzATB8c.jpg

1sJmrp4.jpg

jE9N4em.jpg

2018r - mała jesienna sesyjka

Spoiler

VMtFQn8.jpg

14vZsYf.jpg

Ui60MEx.jpg

WFveXUP.jpg

W8UfPp7.jpg

HgAB9Ho.jpg

9iMe2HQ.jpg

63nNX3N.jpg

xdi0SXf.jpg

 

2018r - montaż wskaźnika oraz przyciemniane szyby

Spoiler

 

 

VFYZ21N.jpg

jzzJEvW.jpg

UqJWrYV.jpg

WzePtIy.jpg

Edytowane przez nevi

Opublikowano

Robi robotę! :D Widziałem i słyszałem jak chodzi już kilka razy na Lubartowie :D  Kierunki obklejałeś folią?

Opublikowano

Zmienisz zegary na full FIS to ci wnętrze Odżyje ;)

Edytowane przez BlackHazelAudi

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Zgasio napisał:

Robi robotę! :D Widziałem i słyszałem jak chodzi już kilka razy na Lubartowie :D  Kierunki obklejałeś folią?

To trzeba się spotkać. :D Jakbyś miał z czymś problem albo chciał się z czymś doradzić to wal śmiało. ?

Tak, kierunki oklejane folia a'la usa.

Edytowane przez nevi

Opublikowano
  • Autor

2018r - jesienna wycieczka

Spoiler

fp7iec2.jpg

iZxQKnt.jpg

DqyEz00.jpg

ukO0oCz.jpg

QSvlhaz.jpg

 

Opublikowano

Spoko :) Będę pewnie pisał bo też mam zamiar coś podłubać w silniku :) Sam robiłeś wszystko ? Czy jakiś mechanik ? A i gdzie kupiłeś folie na kierunki? Bo mam u siebie ale nie ma takiego efektu jak u cb ;)

Edytowane przez Zgasio

Opublikowano
  • Autor

Trochę sam ale większe mody kumpel mi robi. Powoli się przygotowuje do swapa na awx'a w przyszłym roku więc będę miał trochę gratów.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł licznik z fisem i białym podświetleniem. ;)

 

 

received_1108354076008911.jpeg

Opublikowano

Licznik na + :D Jakie plany na najbliższy czas? :D

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam jeszcze jedno. 

No narazie chce ogarnąć lakier i podnieść mu trochę tej mocy, większe wtryski będę kupywać. Na zimę bardziej skupie się na wymienie rzeczy które zużywają się z powodu eksploatacji. Przy zmianie oleju wpadnie miska z czujnikiem i parę innych takich dupereli. 

Snapchat-450344653.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo przyzwoity ten zegar boost, podaj jakiej firmy, gdzie kupiłeś? 

Widzę pół sensor się kłania.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, fifek-1985 napisał:

Bardzo przyzwoity ten zegar boost, podaj jakiej firmy, gdzie kupiłeś? 

Widzę pół sensor się kłania.

Z tego co pamiętam to jest "Auto-Gauge Smoke Peek". Kupiłem na allegro. 

 

Pół sensor?

Opublikowano

spoko dieselek ? dorzuć jakiś ładny felunek z 18 i będzie gitarka powodzonka w kolejnych modach

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Przemo c napisał:

spoko dieselek ? dorzuć jakiś ładny felunek z 18 i będzie gitarka powodzonka w kolejnych modach

Będzie na wiosnę. ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Oklejanie dekorów:

qkHaeDq.jpg

eYuhQWJ.jpg

2A1wmqM.jpg

i8Lfh7m.jpg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

sAEg2bS.jpg

73PzWEf.jpg

 

Coś tam się dzieje. 

Opublikowano

Widać zadbana sztuka ? dekory wyszly klasa ??

Opublikowano
  • Autor

Do końca jeszcze daleko, niestety w tej chwili próg to trochę pieniążki. Ale dzięki za miłe słowa. To motywuje. ;)

Opublikowano

Z pasją ? powodzenia! 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.