Treść opublikowana przez BLENDEK
-
Black A4 B8 avant 3.0 TDI Quattro 240hp+/ by Lutyyy
" *dokładka spoilera maxton design " Pewnie to jest to https://maxtondesign.eu/product-ger-4709-Spoiler-Cap-Audi-A4-B8-B8-FL-Avant.html
-
Black Audi A4 B6 1.8T BFB Avant Sline Akrapovič Sportec by Kazzi
Może poprawili, ale za tą cenę wątpię żeby to było wybitnej jakości - porównując do topowych marek kosmetyków znanych w detailingu (nawet jeśli działa i widać jakiś tam efekt). Pewnie niektóre partie jakichś produktów robiły takie jaja, ale to wystarczyło żeby opinie były takie jakie są na necie do poczytania MX Nowicki bodajże nawet powstrzymywał się od odpowiadania na pytania widzów czemu nie ma w ofercie RRC (z wiadomych przyczyn :D)
-
Black Audi A4 B6 1.8T BFB Avant Sline Akrapovič Sportec by Kazzi
Nie boisz się używać RRC? Na forum kosmetykaaut nikt tego nie używa, wszędzie tylko hejtują, na fanpage negatywne komentarze usuwają. Żeby nie było, że tylko słucham "pitolenia" to koledze deskę rozdzielczą przebarwiło na biało. Tylko nie wiem czy interior dressing czy coś innego, ale ogólnie dramat. Desperacko w kauflandzie to leży na półkach bo chyba żadne szanujące się sklepy nie chcą tego sprzedawać.
-
Moje A4 b8 2.7 S line
- Black A4 B8 s-line B&O 19” POMPEI ścięta kiera Lift 2.0 163KM
Ale kłótnia... nie ma 3x sline w ogóle na świecie w żadnej Audi. Jest Sline zewnętrzny i wewnętrzny. Handlarze stosują określenie 3x S-line nazywając zawieszenie 1bv jako "trzeci sline". Ty masz 1x S-line tylko zewnętrzny, w środku masz zwyklaka skonfigurowanego prawie pod Sline żeby było taniej przy kupnie nowego, ale nie jest to oficjalnie Sline. Można to poznać po braku napisu Sline na kierze i fotelach oraz po tym że nie masz pikowanej skóry na kierze i gałce do zmiany biegów... no i fotele nie mają wzorka w kropki jeszcze bodajże. edit: no i jeszcze brakuje białych nici, które są w sline wewn- Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6
ej ej, ale spokojnie Co to za licytacje? Ja mam inne bajery, ty masz inne. Tylko nie wciskaj nikomu, że to jakiś Sline Plus bo nie ma czegoś takiego ja o jednym ten o drugim- Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6
Fajne wypo no i 3G+ Ale to nie jest żaden sline plus :p Jak coś to już competition plus, ale to wygląda tak jak w mojej (tez mam temat na forum). Masz zwykły zewn. i wewn. S-line- Audi A4 B9 2.0tfsi 190pk kolor Matador
Fajne autko, obniżyć, większe koło i git Czym malowałeś końcówki?- A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Na desktopie nawet siadło- Audi A4 B8 2.0 TDI CAHA nowe koło i kilka modów :)
Fajny ten sedes ściemniaj szybki i maluj zaciski na czerń, te detale polepszą wygląd- AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)
Opony polecam przeczyścić jakimś Tire and rubber cleanerem np. firmy ExceDe i na to dopiero dressing, wyglądają na strasznie przybrudzone na tych zdj Autko fajne- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
- Black A4 B8 s-line B&O 19” POMPEI ścięta kiera Lift 2.0 163KM