Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2.0 TDI CAHA nowe koło i kilka modów :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich!

Forum przeglądam już jakiś czas, ale jakoś nie było chwili na założenie tematu o swojej B8. Dziś chwila wolna, więc trzeba przedstawić swoje autko :) 

Więc zaczynamy:

A4 B8 Sedan 2.0 TDI CAHA

Rok produkcji: 2009

Moc: seria 170KM obecnie po sofcie 205KM

Wyposażenie:

Środek S-line

Klimatyzacja 3-strefowa

Lampy bixenonowe

Czujnik zmierzchu

Czujnik deszczu

Coming Leaving Home

Parktronic tył

Wyświetlacz MMI

Poduszki powietrzne

ABS/ESP

Nagłośnienie ori Audi

Auto kupione dokładnie rok temu jako seria z małym "ale". Na dzień dobry znany stan techniczny auta i w środku S-line. 

Pomału zaczęła się zabawa. Pakiet startowy, czyli olej+wszystkie filtry+poduszka skrzyni biegów.

Zbliżała się zima, a w domu pojawiały się kolejne graty na nowy sezon. Nie mogło zabraknąć zawieszenia gwintowanego i 19". Wybór padł na ori 19" 4x9j ET33 model Pompei. Do tego opony Sunny 235/35 R19. 

Po założeniu gwintu i kół auto zaczynało "cieszyć oko". Ale to był początek...

Kupiłem tylny zderzak S-line, listwy progowe S-line, nowe przednie błotniki. Jako, że auto latało głównie w trasy to niestety potrzebna była pomoc lakiernika. Pomalowane zostały

takie elementy jak: maska, dwa przednie błotniki, dwa zderzaki, listwy progowe i tylna klapa. A niedawno auto dostało kilku etapową korektę lakieru. 

Na dzień dzisiejszy mały przestój w modach(czyt. urządzanie domu). Ale na sezon 2020 są kolejne plany. Między innymi kierownica poliftowa, ścięta, dekory Black Piano i może nowe koło.

Czas pokaże...Tymczasem łapcie kilka fotek:

Pozdrawiam!

konk.jpg

GOKC3153.JPG

111.jpg

IMG_0308.JPG

IMG_0166.JPG

Edytowane przez Pablo_89

Opublikowano

MTS? Zawieszenie wizualnie idealne spasowanie a jak to się sprawdza w praktyce przy tych parametrach rolki? Pracuje sztywno bez dobijania i obcierek?

Opublikowano

Bardzo fajny sedan. 

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, qlimazz napisał:

MTS? Zawieszenie wizualnie idealne spasowanie a jak to się sprawdza w praktyce przy tych parametrach rolki? Pracuje sztywno bez dobijania i obcierek?

Tak zawieszenie to MTS. W praktyce sprawdza się to bardzo dobrze. Przy obecnym setupie, czyli 19" i oponach 235/35 R19 jeździ mi się znakomicie :) 

Nie jest miękko, i nie jest sztywno. Dla mnie ok. Przycierki się zdarzają, ale to przeważnie progi zwalniające hehe

Nie jest to mój pierwszy samochód na "glebie".

Swoją przygodę z samochodami zacząłem od:

-Seat Toledo 1L (ten zielony i biały to ten sam) 1.8 ABS 90 KM

-VW Passat B5 przed FL 1.9 TDI AFN 110KM

-Audi A3 fake S3 1.9 TDI ASZ 175KM

-VW Passat B5 FL 1.9 TDI AVF 185KM

-Seat Leon 1M Super Copa (pakiet Cupra) 1.9 TDI ARL 195KM

W między czasie było VW Polo Coupe, VW Golf 3 GTI, VW Lupo.. :D

Wszystkie auta poprzerabiane z seryjnych a stan jaki na zdjęciach.... taka choroba hehe

 

 

20160624_182605.jpg

20160625_142416.jpg

DSC_0195 [800x600].jpg

DSC0n9228_hsawera.jpg

IMG_0347.JPG

IMG_1926.JPG

IMG_1927.JPG

IMG_1923.JPG

Opublikowano

Patrząc na twoje poprzednie auta można być spokojny o twoja b8:thumbup1:powiedz po programie z 170 na 205 jest odczuwalna różnica?

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o program to ciężko mi powiedzieć o różnicach. Ja już ją kupiłem po sofcie :). Natomiast jak na budę B8 205KM daje sobie rade i wystarczy do wyprzedzania autobusów :P 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł setup zima. 18" 8,5j ET29 z oponami 235/40 R18. Bez dystansów, wychodzi na równo z nadkolami. Nie pytajcie mnie co to za kolor bo takie już kupiłem. Poza tym auto umyte, wysuszone, dressing na opony. Ogarnięty środek :) 

Dwa strzały jeszcze na 19", a reszta z dzisiaj na 18" 

 

IMG_E0368.JPG

IMG_E0358.JPG

IMG_E0426.JPG

IMG_E0428.JPG

IMG_E0431.JPG

IMG_E0425.JPG

IMG_E0429.JPG

Opublikowano

Fajny ten sedes :D ściemniaj szybki i maluj zaciski na czerń, te detale polepszą wygląd :)

Opublikowano

Nie za małe te kółka? 235/40/18 to chyba rozmiar nie do tej budy, raczej do B6 b7...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ładny sedan , kojarze Twojego Passata i A3 z czasów jak miałem Vento USa i Golfa III USa . 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam witam :D

Była mała przerwa, a i gruz trochę się zmienił :D

Z zewnątrz:

-hamulce przód z S4 345mm, na dniach będą zamontowane z tyłu 330mm 

-lotka na klapie Maxtondesign

-ramka grilla i kratki halogenów pomalowane na czarno plastidip

-nowe koło 19" 4x9,5j ET42 Veemann FS38, opony Zeetex 245/35 R19. Dodatkowo z przodu dystanse 5mm, a z tyłu 15mm

-czekam na dekory, które będą pomalowane w black piano

-zmieniłem również kierownicę na poliftową, ściętą S-line 

Łapcie kilka fotek :)

 

3FC07A02-8069-49C6-9DF3-882B51F87722.jpeg

9BBD8E7A-0AF9-45DE-A60D-293CF4E35782.jpeg

80E004B8-B5F1-4DC2-A7CF-04061AA117AE.jpeg

ADD5AEA8-99DE-4B30-A347-F262FA88C967.jpeg

C66F3760-C69A-4FE3-9366-7AD66DA4A3E8.jpeg

F06E8A3C-91EE-4F19-A3C9-294D1A07E8EC.jpeg

Opublikowano

konkretnie wyglada , kominy też konkretne co to za średnica 100?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.