maki19955

Osiągnięcia maki19955

Reputacja

1. No lepszy tylko już inny budżet
  2. Witam oto moje Audi A4 B8 2010r 2,0 TDI 140KM Avant Wyposażenie: Reflektory ksenonowe Światła do jazdy dziennej Światła przeciwmgielne Elektryczne lusterka boczne Podgrzewane lusterka Elektryczne szyby Tempomat Automatyczna skrzynia biegów Centralny zamek ABS Immobilizer Isofix Wyłączanie przedniej poduszki Klimatyzacja automatyczna Kolorowy komputer pokładowy Kontrola trakcji Odtwarzacz CD (+zmieniarka na 6 płyt) Nawigacja MMI 2G Przednie i boczne poduszki powietrzne ESP A to pare zdjęć Auta Plany w stosunku do Auta są takie: Zewnętrzny pakiet S-line Pakiet zewnętrznych czerni (relingi, dyfuzor tylni, grill przedni, spoiler przedni) Felgi 18 Przyciemniane szyby Tylne lampy Led Wielofunkcyjna kierownica trój ramienna Czujnik deszczu Kubełkowe fotele materiałowe w kratkę Co udało już mi się zrobić: Felgi 18" " Lampy Led tył Przyciemnianie szyb
  3. Witam mam nadzieje ze obędzie sie bez większych przygód twoja audi tez bardzo mi sie podoba fajnie wyposażona
  4. Bardzo fajny wózek pogratulować trochę zabawy i bedzie cieszył jeszcze bardziej ?
  5. Siemanko wszystkim członkom kluby. Myślę że warto się przywitać i powiedzieć coś o sobie. Więc witam mam na imię Marek jestem z Odolanowa Moją przygodę z motoryzacją zacząłem od samochodu VW Bora 1,9 TDI 1999r Był to mój pierwszy samochód. Przeżyłem z nim wiele i nigdy mnie nie zawiódł. Będę już chyba zawsze mieć sentyment do tego auta Ale niestety miałem nie przyjemną przygodę lekki wypadek. Postanowiłem go sprzedać ponieważ auto było już trochę stare i nie chciałem w nie inwestować. Mój wybór padł na Audi A4. Kupiłem Audi A4 Avant B7 2005r 2,0 TFSI 200KM Quattro automat Miał być sedan ale trafił się avant i nie żałuję z czasem bardziej mi się podoba avant nie wiem czemu. Jeżeli chodzi o napęd Quattro fenomenalny najlepsze co może być żałuje bardzo że w terażniejszym aucie tego nie mam Żadna pogoda i teren nie straszny jak to mówią pogoda dla quattro zawsze Ale auto sprzedałem ze względu na silnik. Nie obrażając nikogo ogólnie benzyna bardzo fajna sprawa dobrze się wkręcała na obroty 200km dawało rade nie było problemu z wyprzedzaniem. Niestety mnie zawiódł i musiałem go sprzedać. Szkoda bo bardzo dobrze mi sie nim jeździło. Był dobrze wyposażony (jak by ktoś chciał więcej zdjęć zobaczyć to proszę pisać). Po tym samochodzie zastanawiałem się co wybrać następnego dylemat miałem miedzy BMW e90 (Sedan a najlepiej coupe) a Audi A4 B8 (only Avant) Jednak wybór padł na Audi A4 B8 2,0TDI Avant Większość znajomych nie zorientowało się że auto zmieniłem xd Mówili że nie zmieniłem bo nadal kombi srebrne audi xd Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu Auto sprawuje się bardzo dobrze jedynie brakuje mi Quattro xd Plany co do Auta Felga 18" Przyciemnione szyby Lampy tył led Pakiet S-line z zewnątrz Zmiana kierownicy na multifincje trój ramienną Założenie czujnika deszczu Zmiana foteli na kubełki materiałowe z kratką. Zrobienie wersji black z zewnątrz (Czarne relingi, dyfer tylny czarny, spoiler przedni czarny, grill czarny, lusterka czarne, zaciski hamulców czarne) Chip tuning Co z listy już udało mi się zrobić: Felga 18" Lampy tył led zdjęcie podeśle poźniej muszę zrobić to zdjęcie xd Lampki działają tak jak powinny z jednym małym ale i nie mam pomysłów co zrobić. Kierunkowskaz prawy i lewy w kokpicie mruga szybciej a na zewnątrz normalnie, na światłach też normalnie dziwna sprawa Przyciemnienie szybek Testowałem również jak będzie wyglądać atrapa chłodnicy na czarno i jestem przekonany ze kozacko. Pomalowałem na próbę czarną folią w spreju. Ale zeszła po pierwszym myciu.
  6. Wszystko ładnie rozpisane i ogólnie chętnie sie pokuszę o założenie tej funkcji tylko ze nie wiem czy mogę dodaje zdj mojej naklejki i niech mi ktoś odpowie czy moja pompa ABS bedzie z tym działać bo Ja kompletnie nie potrafię czytać tej wlepki ?