-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Chciałem się tylko upewnić czy to możliwe bo u mnie chyba są wrzucone sprężyny z 1ba (jedna kropka zielona i dwie białe) na zawias 1be dlatego auto tak wysoko stoi. Dzięki za odpowiedź.
-
szymon'77 obserwuje zawartość obnizenie zawieszenia A4 B5
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Witam i sorki że się tak wcinam ale mam pytanie odnośnie zawieszenia. Mam A4 B5 avant zawieszenie 1be ale stoi chyba za wysoko bo 57cm od ziemi a z tego co czytam to powinno być max 55cm. Da się wcisnąć na na czerwone amorki 1be wyższe sprężyny np. od zawiasu 1ba?
-
1.8T Avant Skóra i drewno
Ja sie już najeździłem na sztywnym zawiasie w moim drugim aucie i jak sie przesiadłem do Audi to nie chce mi sie wsiadać do tamtego auta
-
1.8T Avant Skóra i drewno
sebidi jaki zawias masz w swoim avanciku ?
-
1.8T Avant Skóra i drewno
sebidi ładna bestyjka
-
1.8T Avant Skóra i drewno
Dzięki za sugestie i za pochwałę ☺ a na tych felach wygląda za***iście muszę się za takimi rozejrzeć. Wyglądała by identycznie jak ta ze zdjęcia ☺
-
1.8T Avant Skóra i drewno
Mopek planuje jakieś większe felgi OEM ale jeszcze nie wiem jakie ?
-
1.8T Avant Skóra i drewno
Dzięki Zawartość dodana 1 minute later SwogONE następny będzie Q ?
-
1.8T Avant Skóra i drewno
Witam serdecznie. Chciałem się pochwalić swoim nabytkiem Audi A4 B5 Avant 1.8T ANB 2000 r. Wyposazenie: wspomaganie abs climatronic podgrzewane fotele centralny z domykaniem podgrzewane spryski halogeny poduszki powietrzne esp klimatyzacja elektryczne szyby przód i tył elektryczne lusterka elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego bose zawieszenie 1 BE PDC full fis
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie