Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walus348

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. P20BCbłąd ogólnyReductant Heater "A" Control Circuit High - ten blad pokazalo jak byla na blacie kontrolka Adblue-usterka.silnik zostanie zatrzymany za 1000km..z czego dodam ze juz raz tak mialem tydzien temu i zgaslo tylko zostal check engine...I pojawil sie wczoraj znow ten komunikat ale nie odlicza w dol i jest caly czas 1000km...oprocz tego bledu jest jeszcze P20E8- Reductant pressure-pressure too low
  2. Od czego najlepiej zaczac i czy obejdzie sie bez kompa??
  3. Kurde problem w tym ze siedze za granica i wolalbym tu do mechanika nie jechac:\...i myslalem o czesciach uzywanych z allegro..co o tym myslisz? Mam dostep do podnosnika i myslalem zeby to samemu wymienic..
  4. Czyli najlepiej zbiornik z pompa + sterownik wymienic i wtedy powinno być git?
  5. A mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie...ogolnie to swieci mi taki blad: P20E8 00 zbyt niskie cisnienie. Czy ten modul moze byc tego winny?
  6. Czyli smialo tego D kupowac ? ;D.. dzieki bardzo.. kurde nie dojrzalem tego komentarza
  7. Witam serdecznie..mam podobny problem i chciałem zapytać odnośnie tego modułu...w mojej a4 b9 2.0tdi mam moduł adblue taki jak na zdjęciu i chciałbym najpierw zaczac od niego..I na necie widzialem ze są takie same ale z oznaczenie na końcu B,chyba C i D..to nie ma różnicy którego wezme ?pozdro
  8. Tylko że u mnie silnik normalnie pracuje...z mocą też wszystko ok...nic nie szarpie działa bez zarzutu...
  9. Ok sprawdzę.dzięki za odpowiedź;)
  10. A jak się sprawdza szczelnośc układu dolotu??...
  11. Witam wszystkich..jestem tu nowy i proszę was o pomoc ;)...mam a4 b8 z silnikiem 2.0Tfsi z roku 2010...i problem polega na tym że wyskoczył mi check engine ale auto sprawuje się normalnie..pojechałem na komputer i wyskoczyły mi 3 błędy...z góry dzięki i czekam na wasze podpowiedzi jak rozwiązać problem ;/
  12. Witam wszystkich..jestem tu nowy i proszę was o pomoc ;)...mam a4 b8 z silnikiem 2.0Tfsi z roku 2010...i problem polega na tym że wyskoczył mi check engine ale auto sprawuje się normalnie..pojechałem na komputer i wyskoczyły mi 3 błędy...z góry dzięki i czekam na wasze podpowiedzi jak rozwiązać problem ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.