-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
P20BCbłąd ogólnyReductant Heater "A" Control Circuit High - ten blad pokazalo jak byla na blacie kontrolka Adblue-usterka.silnik zostanie zatrzymany za 1000km..z czego dodam ze juz raz tak mialem tydzien temu i zgaslo tylko zostal check engine...I pojawil sie wczoraj znow ten komunikat ale nie odlicza w dol i jest caly czas 1000km...oprocz tego bledu jest jeszcze P20E8- Reductant pressure-pressure too low
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Od czego najlepiej zaczac i czy obejdzie sie bez kompa??
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Kurde problem w tym ze siedze za granica i wolalbym tu do mechanika nie jechac:\...i myslalem o czesciach uzywanych z allegro..co o tym myslisz? Mam dostep do podnosnika i myslalem zeby to samemu wymienic..
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Czyli najlepiej zbiornik z pompa + sterownik wymienic i wtedy powinno być git?
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
A mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie...ogolnie to swieci mi taki blad: P20E8 00 zbyt niskie cisnienie. Czy ten modul moze byc tego winny?
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Czyli smialo tego D kupowac ? ;D.. dzieki bardzo.. kurde nie dojrzalem tego komentarza
-
walus348 obserwuje zawartość Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Witam serdecznie..mam podobny problem i chciałem zapytać odnośnie tego modułu...w mojej a4 b9 2.0tdi mam moduł adblue taki jak na zdjęciu i chciałbym najpierw zaczac od niego..I na necie widzialem ze są takie same ale z oznaczenie na końcu B,chyba C i D..to nie ma różnicy którego wezme ?pozdro
-
Błędy w kompie.check engine
Tylko że u mnie silnik normalnie pracuje...z mocą też wszystko ok...nic nie szarpie działa bez zarzutu...
-
Błędy w kompie.check engine
Ok sprawdzę.dzięki za odpowiedź;)
-
Błędy w kompie.check engine
A jak się sprawdza szczelnośc układu dolotu??...
-
Błędy w kompie.check engine
Witam wszystkich..jestem tu nowy i proszę was o pomoc ;)...mam a4 b8 z silnikiem 2.0Tfsi z roku 2010...i problem polega na tym że wyskoczył mi check engine ale auto sprawuje się normalnie..pojechałem na komputer i wyskoczyły mi 3 błędy...z góry dzięki i czekam na wasze podpowiedzi jak rozwiązać problem ;/
-
Czytanie kodów błedów, proszę o pomoc w naprawie usunięciu błedów
Witam wszystkich..jestem tu nowy i proszę was o pomoc ;)...mam a4 b8 z silnikiem 2.0Tfsi z roku 2010...i problem polega na tym że wyskoczył mi check engine ale auto sprawuje się normalnie..pojechałem na komputer i wyskoczyły mi 3 błędy...z góry dzięki i czekam na wasze podpowiedzi jak rozwiązać problem ;/