Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-a-w-c-i-o

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-a-w-c-i-o

  1. Ja też spróbuję się pojawić, oby tylko czasu starczyło ...
  2. Wszystkie informacje powinny być na dekielku/pokrywie od butli. Jeśli nie masz pokrywy to tak jak kolega wcześniej pisał wyczyść brud pod wielozaworem najlepiej suchą szmatką, ostatnio taki sam problem przerabialiśmy z kumplem w jego aucie. Na zdjęciu zaznaczyłem na czerwono obszar który musisz wyczyścić by znaleźć niezbędne informacje. Jeśli to butla bormechu to tutaj masz niezbędne informacje do uzyskania duplikatu dokumentów. http://www.bormech.pl/pl/content/duplikaty-paszportu.html
  3. Dzięki, a co do hamowni to niestety nie można wjechać samemu nawet odpłatnie. Jedyna szansa jak ktoś prowadzi badania i potrzebuje konkretnego auta.
  4. Jeśli jeszcze nie masz zarejestrowanego auta to rejestruj je na rodzica lub kogoś z pełnymi zniżkami, i siebie jako współwłaściciela. To jest najlepsze rozwiązanie bo przechodzą na Cb zniżki drugiej osoby. Sam to niedawno przerabiałem i wiem co mówię. Jeśli jednak już zarejestrowałeś już auto to idź do firmy / przedstawiciela który porówna Tb różnych ubezpieczycieli. Nikt Tb nie poda dokładnie firmy, bo ceny uzależnione są od masy różnych aspektów i innych zbędnych przeliczników a każdy ubezpieczyciel inaczej je wylicza.
  5. Witam kolegów i koleżanki Pytanie jak narazie wstępne, a mianowicie szukam osób z Lublin lub okolic z konkretnym modelem i silnikiem audi do pomocy przy badaniach do pracy inżynierskiej. A więc od początku, studiuje w Lublinie na Politechnice mechanikę i budowę maszyn i zbliża się czas wybrania tematu pracy inżynierskiej i robienia do niej badań. Niedawno kupiłem kolejne audi a4 b5, tym razem 2.8 quattro i wpadłem na pomysł by wykorzystać hamownie na uczelni i napisać pracę na temat różnic pomiędzy quattro i napędem na przód. Chciałbym więc wykorzystać swoje audi i być może auta klubowiczów do badań. I teraz pytanie do Was czy są wśród Was posiadacze a4 b5 2.8 , najlepiej avant, z napędem na przód i quattro i czy nie chcieli by sprawdzić swojego pojazdu na naszej uczelnianej hamowni. Potrzebne by były dwa auta z przednim napędem i jeszcze jedno quattro. Oczywiście pytam wstępnie czy w ogóle byli by chętni i czy mam dalej brnąć w ten temat. Zdjęcie poglądowe z hamowania mojej a4
  6. Niestety tym razem inny kolorek, wystarczy jedna czerwona "bestia"
  7. Cześć wszystkim Mam na imię Paweł. Do nie dawna jeździłem głównie czerwoną ( czerwone zawsze szybsze ) a4 b5 1.6 w sedanie lecz od niedawno pojawiła się u mnie kolejna a4 b5, tym razem w nadwoziu avant z silnikiem 2.8 (ALG) i napędem quattro (torsen) którą wkrótce planuje zagazować po rozwiązaniu kilku problemów. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.