Treść opublikowana przez P-a-w-c-i-o
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja też spróbuję się pojawić, oby tylko czasu starczyło ...
-
Informacje o instalacji - gdzie znaleźć?
Wszystkie informacje powinny być na dekielku/pokrywie od butli. Jeśli nie masz pokrywy to tak jak kolega wcześniej pisał wyczyść brud pod wielozaworem najlepiej suchą szmatką, ostatnio taki sam problem przerabialiśmy z kumplem w jego aucie. Na zdjęciu zaznaczyłem na czerwono obszar który musisz wyczyścić by znaleźć niezbędne informacje. Jeśli to butla bormechu to tutaj masz niezbędne informacje do uzyskania duplikatu dokumentów. http://www.bormech.pl/pl/content/duplikaty-paszportu.html
-
Wstępne pytanie - pomoc przy badaniach.
Dzięki, a co do hamowni to niestety nie można wjechać samemu nawet odpłatnie. Jedyna szansa jak ktoś prowadzi badania i potrzebuje konkretnego auta.
-
Jakie obowiązkowe Oc dla młodego kierowcy??
Jeśli jeszcze nie masz zarejestrowanego auta to rejestruj je na rodzica lub kogoś z pełnymi zniżkami, i siebie jako współwłaściciela. To jest najlepsze rozwiązanie bo przechodzą na Cb zniżki drugiej osoby. Sam to niedawno przerabiałem i wiem co mówię. Jeśli jednak już zarejestrowałeś już auto to idź do firmy / przedstawiciela który porówna Tb różnych ubezpieczycieli. Nikt Tb nie poda dokładnie firmy, bo ceny uzależnione są od masy różnych aspektów i innych zbędnych przeliczników a każdy ubezpieczyciel inaczej je wylicza.
-
Wstępne pytanie - pomoc przy badaniach.
Witam kolegów i koleżanki Pytanie jak narazie wstępne, a mianowicie szukam osób z Lublin lub okolic z konkretnym modelem i silnikiem audi do pomocy przy badaniach do pracy inżynierskiej. A więc od początku, studiuje w Lublinie na Politechnice mechanikę i budowę maszyn i zbliża się czas wybrania tematu pracy inżynierskiej i robienia do niej badań. Niedawno kupiłem kolejne audi a4 b5, tym razem 2.8 quattro i wpadłem na pomysł by wykorzystać hamownie na uczelni i napisać pracę na temat różnic pomiędzy quattro i napędem na przód. Chciałbym więc wykorzystać swoje audi i być może auta klubowiczów do badań. I teraz pytanie do Was czy są wśród Was posiadacze a4 b5 2.8 , najlepiej avant, z napędem na przód i quattro i czy nie chcieli by sprawdzić swojego pojazdu na naszej uczelnianej hamowni. Potrzebne by były dwa auta z przednim napędem i jeszcze jedno quattro. Oczywiście pytam wstępnie czy w ogóle byli by chętni i czy mam dalej brnąć w ten temat. Zdjęcie poglądowe z hamowania mojej a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim Mam na imię Paweł. Do nie dawna jeździłem głównie czerwoną ( czerwone zawsze szybsze ) a4 b5 1.6 w sedanie lecz od niedawno pojawiła się u mnie kolejna a4 b5, tym razem w nadwoziu avant z silnikiem 2.8 (ALG) i napędem quattro (torsen) którą wkrótce planuje zagazować po rozwiązaniu kilku problemów. Pozdrawiam