Witam, mam mały problem, otóż musze zdjąć kierownice do obszycia, poduszka odkrecona i zdjęta, główna śruba tez, problem polega na tym ze przy wyciaganiu kierownicy wyciąga się także zwijak z którego idą 3 kabelki i w żaden sposób nie mogę tej kierownicy wyjac a nie chce czegoś urwać
Kierownica trójramienna, samochód '96
Cześć, jestem Maciek, mieszkam w Toruniu, w chwili obecnej jeżdże astra 1.7 dti ale w niedalekiej przyszłości (jak sie cos trafi) zamierzam kupic b5 1.8t i mam nadzieje ze z waszą wiedzą uda mi fajnego dostać