Witam! Pytanie do znawców. Jakie mogę napotkać problemy przy przekładaniu wiązki całego auta z 2001 do auta z 2004 roku. wszystkie moduły, czujniki itp zostają moje z 2004. Z tego co wiem jest różnica z jakimś kablem od licznika. Czy tylko to? Chodzi mi o sterowanie prędkościomierzem po can zamiast czujnika w skrzyni.
Witam! Zarejestrowałem się tutaj, gdyż od dłuzszego już czasu zajmuje się autami marki audi. Obecnie posiadam między innymi małysza i s6 c5. Mam wrażenie że niejednokrotnie mógłbym coś pomóc jako że znam te auta co do śrubki. Sam też potrzebuję pomocy z elektryką. Pozdrawiam!