Treść opublikowana przez ofikruszon
-
Jakie opony na felgi 18 do a4 b7
A gdzie mogę je wyczytać gdzieś na feldze ? Pozdrawiam
-
Jakie opony na felgi 18 do a4 b7
rozumiem że a4 bez gleby ?
-
Jakie opony na felgi 18 do a4 b7
Witam posiadam a4 model b7. Kupilem tydzien temu felgi juz na lato alu 18 calowe i sa na nich opony 215/35. I teraz pytanie jakie polecacie opony aby samochod wygladal dobrze bez obnizania go? Jak macie przykladowe fotki pokazujcie Pozdrawiam
-
twardy pedal po dłuższym postoju
Witam otóż od kilku dni mam twardy pedal hamulca. wsiadajac rano jak jadę do pracy czy też po pracy (8h). Czy jest to normalne przy takich temp ? dodam też że świeci mi kontrolka od klocków. ale za to zabieram się za tydzień Pozdrawiam.
-
pisk przy mocnym skrecie
przy ruszaniu i pełnym skręcie bądź też na postoju
-
jakie wycieraczki do a4 b7 2006
Witam jakie wycieraczki zakupić do a4 b7 z 2006 roku? Aby były nie za drogie i dość dobre. do Max 100 zł kpl
-
pisk przy mocnym skrecie
Witam od razu zaznaczam że czytałem post o tym lecz konkretnie się nic nie dowiedziałem dlatego zakładam nowy temat. Wymieniłem pasek napinacz i jakaś rolka od paska. Dzisiaj zauważyłem że przy mocnym skrecie samochód piszczy. Co to moze być ? ludzie pisali pasek AE pasek mam nowy więc Pozdrawiam
-
wyciek po zastosowaniu plaka
Witam otóż ostatnio smierdzialo mi w samochodzie a4 b7 po przekreceniu stacyjki więc zakupiłem plaka piankę zaaplikowalem w kazda kratkę nagle patrzę a od strony pasażera jest wyciek z lewej i prawej strony. ścieka po Plastikiach. Czy to może być zapchany wężyk za schowkiem ?
-
2.0 tdi BPW a4 b7 2006 r
no dzięki wielkie za rady i powodzenia z twoim oby było lepiej
-
2.0 tdi BPW a4 b7 2006 r
tak imbus gniazdo było pikne
-
2.0 tdi BPW a4 b7 2006 r
A więc tak bo zapomniałem wymieniłem sobie napęd pompy oleju (imbus) był już wytarty trochę ten stary no + pasek klinowy z napinaczem
-
zmieniarka yatour problem
przepraszam ale zależało mi bardzo na czasie
-
zmieniarka yatour problem
Pewnie ojciec w garazu u siebie ma taki sprzęt. Ale już zamówiłem ten adapter. więc myślę że będzie git. Bo radia nie mogę znaleźć w okazyjnej cenie z androidem.
-
zmieniarka yatour problem
Witam otóż zakupiłem zmieniarke yatour ze złączem 8pin i zauważyłem że jest jeszcze 1 kabel niepodpaczony i zmieniarką nie działa. Więc wydaje mi się że ta także muszę podłączyć. i znalazłem taki kabel z 20pin na mini ISO. dodam że zmieniarki wcale nie miałem w aucie ale chyba tak czy siak powinno to chodzic. A więc muszę zakupić ten kabel ? i trzeba coś w radiu kodowac aby to działało ? Pozdrawiam
-
nawigacja android
a może by takie coś? tamto dziwnie by odstawialo od dołu
-
nawigacja android
Witam otóż mam taki pomysł żeby mieć nawigację u góry na kokpicie. Bardzo zależy mi na androidzie a nie chce kupować radia android rozbierać pół auta w środku tylko po to aby zmienić Kosz climatronica i włożyć radio które może okazać się syfem. Stwierdziłem że lepiej kupić cyfrowa zmieniarke mieć spokój i właśnie wpadłem na pomysł z navi stojąca u góry na desce. Z tym że nie wiem jak się za to zabrać. Są jakieś stojaki ? Znalazłem coś takiego ale nie widzę tam żeby był sklep Play a zależy mi na Google maps. Swoje propozycje piszcie. A to jest link jaki mniej więcej efekt chciałbym mieć hehe https://m.aliexpress.com/s/item/32785327130.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32785327130&productSubject=32785327130&shortkey=EFbaIBRr&addresstype=600 Jeżeli macie jakieś propozycje piszcie bo ładnie to będzie wyglądać
-
radio z nawigacja
zależy tez od parametrów 4 rdzeniowka 2gb ram myślę że da rady
-
nie działają wycieraczki a4 b7
Witem otóż po załączeniu wycieraczek zauważyłem że chodziły one powoli. Stwierdziłem że bardzo ładnie zbierają to może tak ma być. Ze niby wolno a dokładnie Lecz dziś deszcz włączam wycieraczki i tutaj zonk. Wycieraczki zwolnily tak jakby straszny opór miały. Zdenerwowałem się bo jak na złość dziś cały dzień lało a wycieraczki w końcu zaczely chodzić tak że zatrzymywała się i co jakiś czas centymetr niżej schodzila. Dodam że na 2gim i 3cim najszybszym biegu cienko. Tak jak na 1wszym. Gdy pomagalem wycieraczka to jako tako chodziło ale i tak bardzo wolno. Co to moze być ? silniczek ? Oby to bo naczytalem się też coś na temat modułu. Ale wdg mnie to raczej coś z tym całym napędem:(
-
radio z nawigacja
wciaz szukam
-
Wyciek pod zbiornikiem płynu chłodniczego
wczoraj dolalem mu do pomiedzy min a max. Dzisiaj po jezdzie zagladam jak byl silnik rozgrzany a tam plyn na max. waz od chlodnicy twardy byl
-
radio z nawigacja
nadal szukam
-
radio android
Witam mam okazję kupić radio na androidzie z tym że nie działa slot na kartę pamięci. I teraz moje pytanie czy jeżeli wrzucę mapy a pamięć wewnętrzna to navi będzie chulac? I czg jest możliwość naprawy tego sloty?
-
Wyciek pod zbiornikiem płynu chłodniczego
musiałbym zajrzeć jadę x nim do mechanika ile taki zabieg wymiany uszczelki może kosztować?
-
Wyciek pod zbiornikiem płynu chłodniczego
ciśnienie tzn syczenie po odkrexeniu ? jeżeli będzie to wszystko gra ?
-
Wyciek pod zbiornikiem płynu chłodniczego
nie ma mazi nie kopci temp dobrze trzyma grzeje i wieje. wszystko gra wycieku już nie ma wcale. Ja zalalem płynu lekko po2yzej max. Wydaje mi się że po prostu wyplulo nadmiar z zbiornika bo tak się robi. Macajac właśnie zbiornik był cały mokry od spodu od płynu. Zobaczymy co dalej będzie ale wydaje mi się że wszystko jest ok. jutro zaleje do pomiędzy min i max i może wtedy będzie już gicio. A jak jest z klima wgl ? Bo u siebie w a3 miałem taką gwiazdkę i jak była włączona wiedziałem że klima jest włączona natomiast jak jest w a4 ? Econ trzeba włączyć?