Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miko1282

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Problem się powtarza, dziś pierwszy raz nie odpaliłem, u was też obroty były 0(obrotomierz w ogóle nie reaguje) a spalanie pokazuje około 1.1l/h podczas kręcenia, sprawdzone EGR, wtryski, świece, akumulator już trzeci nie mam pomysłów https://youtu.be/UvE2tyjoOY4
  2. Posiadam miernik z funkcją min, czyli jestem wstanie zarejestrować napięcie w czasie odpalania , jak i po odpaleniu gdzie mierzyć ? Akumulator, podszybie, alternator ?
  3. Gdzie napięcia zmierzyć? Pomiędzy alternatorem, a podszybiem jest to samo ;/
  4. Tak posiadam vcds, brak jakiegokolwiek błędu, tak wygląda to u mnie Najgorsze jest to, że u mnie przeważnie jest tak gdy silnik jest lekko rozgrzany, mniej więcej tak: Po nocy, odpalony i przejechane około 2km więc silnik naprawdę lekko letni, zgaszę i pójdę na zakupy, i wtedy ma ciężko odpalić, ale też nie zawszę tak jest, dziś np zrobiłem dokładnie tak samo i 2 razy zapalił bez zająknięcia, wcześniej rano odpalał idealnie, a tylko po lekkim rozgrzaniu maił problem, teraz co raz częściej i na zimnym pojawia się problem
  5. Witam, mam dziwne objawy ale dość podobne, czy ktoś byłby w stanie mi pomóc ?
  6. ma być zaznaczone (całe na zielono) czy pusty kwadracik ? Czyli Ty wyjmowałeś cały moduł i wkładałeś takie coś tak ? Jak napisałeś że kupowałeś różne żarówki to wyobraziłem sobie takie coś jak wysłałeś kilka postów wcześniej, to chyba jest na gniazdo w5w, dlatego myślałem że może u Ciebie są takie lampki, a do nich żarówki mam dobre, a u mnie jest płytka wewnątrz lampki z jakąś przetwornicą i tylko jedna dioda wlutowana w tą płytkę, dlatego się zmyliłem Aktualnie mam tak:
  7. Moim zdaniem bez inwazyjne to brak obcinania wtyczek od tych lampek, oraz wylutowywanie fabrycznej diody. Czyli np jakieś adaptery, ewentualnie całe lampki, w green menu zaznaczyłem jedną pozycję a w drugiej zmieniłem z 0(albo z jedynki ale chyba z 0) na 5, tak jak było w tej instrukcji od kolegi
  8. Żarówkami się nie przejmuję, tyle że tma jest jedna leda przylutowana do całej płytki i nie bardzo wiem czy da radę coś z tym zrobić, zostały mi lampki z drzwi, ale mają inną wtyczkę
  9. Po zrobieniu wszystkiego mam szaro w mmi co może być nie tak ? Restartowałem mmi po green menu, najpierw vcdsem a później w green menu robiłem
  10. Bardzo Ci dziękuję A wiesz może czy jakoś w mało inwazyjny sposób, np bez ucinania wtyczek da radę zmienić te lampki pod nogami ? na inne, czytaj o innym kolorze ?
  11. Witam wszystkich, mam audi a4 b8, z 2012r(mmi 3g plus) fabrycznie zainstalowane lampki led pod nogami, mam kilka pytań, Czy mogę zrobić, aby podświetlenie nóg świeciło po zapłonie, a nie gasło, Czy mogę sterować jasnością oświetlenia z mmi ? Nie ma tej opcji. Pewnie muszę gdzieś aktywować, ale post ma 44 strony i trochę brakuje czasu Czy jest możliwość jakiejś prostej wymiany tych lampek na inne o innym kolorze ? Dziękuję za odpowiedź

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.