Treść opublikowana przez luki.pro
-
nie chce odpalic
Witam serdecznie mam taki problem moze ktos miak podobny ,posiadam audi a4 b7 2007 r wszystko bylo ok do dzis, stala 2dni po 2 dniach chcialem odpalic krecil ale nie chcial odpalic wkoncu po jakims czasie krecenia zaczelo strzelac ze spodu silnika dziwne odglosy moze mial ktos cos podobnego jak tak to prosze o pomoc z gory dziekuje
-
trzecie swiatlo stop
Dzieki serdecznie za pomoc
-
trzecie swiatlo stop
A to zarowki sa nie wymienne tylko cala listwe trzeba kupic ???
-
trzecie swiatlo stop
Witam serdecznie mam pytanko odnosnie trzeciego stopu a mianowicie swieca mi tylko pol panelu I z tad moje pytanie czy mozna kupic zarowki I wymienic jak tak to gdzie bo na allegro sa tylko cale panele do kupienia czy trzeba kupic nowy panel z gory dzieki za info
-
Zaślepka po czujniku
Witam ma ktos moze pomysl na zakrycie otworu po czukniku bo nic nie moge znalesc moze ktos mial taki problem pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzieki za pomoc ale przeszukalem juz wszystko chyba, tylko same czujniki mozna kupic nie mam pojecia czym mozna to zakleic zeby to wygladalo Zawartość dodana 1 minute later
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich pasjonatow Audi, *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy. Proszę poprawnie uzupełnić profil.