-
Ciężko odpala Audi a4b6 2.0 ALT bp-lpg
U mnie tak się dzieje z tym odpaleniem bez względu na temp. zewn. Dzieje się tak jak silnik jest nagrzany i robię trasy krótkie po mieście i często odpalam. Ale zauważyłem że jak mu ciężko wskoczyć na obroty przy odpaleniu to dodaje trochę gazu i załapuje wtedy.
-
Ciężko odpala Audi a4b6 2.0 ALT bp-lpg
Będę dawal teraz do mechanika na wymiane rozrządu to powiem żeby mi sprawdził i chyba przy okazji zobaczę te świece i jak coś wymienię je i zobacze co bedzie dalej i dam znac
-
Ciężko odpala Audi a4b6 2.0 ALT bp-lpg
Świece nie wiem kiedy były wymieniane bo auto mam od miesiąca. Chyba będę musiał pojechać do mechanika żeby mi je sprawdził. Rury sprawdzałem koło kolektora nie widać żeby były pekniete albo dziurawe. Miałem problem z kierownicą powietrza bo była ulamana ale zostało to naprawione. Ni nic jak będę coś wiedział to dam znać. Dzięki
-
Ciężko odpala Audi a4b6 2.0 ALT bp-lpg
Ale ja jeżdżąc nawet na samej benzynie tak mam nieraz. Są dni że jest ok a są dni że cały czas muszę go męczyć za trzecim razem żeby odpalił. Szkoda że filmu nie mogę wrzucić na forum
-
Ciężko odpala Audi a4b6 2.0 ALT bp-lpg
Witam. Mam taki problem, że auto ciężko odpala za pierwszym razem w sumie to ciężko mu wskoczyć na obroty i dopiero pali za drugim lub trzecim razem. Dzieje się tak częściej na ciepłym silniku. Mam nagrany film ale nie mogę go tu wrzucić bo wyskakuje błąd dodawania. Komputer nie pokazuje żadnych błędów. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być.? VID_20170405_184141.mp4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema jestem od niedawna posiadaczem audi a4b6 pb-lpg 2.0. Bardzo fajne forum dlatego postanowiłem do was dołączyć.
Siwy18182
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta