Treść opublikowana przez adam_drywa
-
[B6 AWX] Drgania w przedziale 1800-2000 obrotów
Zalozylem wieksze kola problem prawie znikl krotko mowic u mnie to wina dwumasy nie jest w stanie przeniesc 400 nm na kola bo juz swoje przezyla
-
[B6 AWX] Drgania w przedziale 1800-2000 obrotów
Ktos napisal ze jest to wada mechanizmu roznicowego ze te skrzynie czasem tak mialy nie wiem ile w tym prawdy. Bede regenerowal skrzynie za jakis czas
-
[B6 AWX] Drgania w przedziale 1800-2000 obrotów
Witam, ja faktycznie w skrzyni mam synchronizator juz dobity bo 2 na zimnym wchodzi ze zgrzytem, ale luzu na flanszach nie ma, przeguby wymienione, pozatum wczesniej to bylo tylko na 5 biegu, teraz pojawia sie rowniez na 3,4. Chcialbym zeby ktos sie wypowiedzial kto juz to naprawil bo nie chcialbym wydawac tysiecy a okaze sie ze bez sensu
-
[B6 AWX] Drgania w przedziale 1800-2000 obrotów
Dzisiaj zrobilem logi dokladnie na pjerwszym cylindrze -0,54 2.-0,56 3.0 4. +1.0 i na kazdym wiadomo minimalne wahania. Czy 4 pompowtrysk przez to ze delikatnie odstaje od reszty moze powodowac te wibracje? Czasy wtrysku w normie
-
[B6 AWX] Drgania w przedziale 1800-2000 obrotów
Sprawdzalem pompki w normie, autko nie kopci na logach wszystko w przedziale. 0,.. Korekty. Czy to moze byc wina mapy? Ktos moze przerobil temat??
-
[B6 AWX] Drgania w przedziale 1800-2000 obrotów
Witam tak jak w opisie mam drgania calego auta mniej wiecej w tym przedziale obrotowym, powyzej nic kompletnie, ponizej delkatne sa ale nie tak odczuwalne. Auto zaczyna strasznie rezonowac i tak jakby zwolni przyspieszanie jak przejdzie przedIal do okolo 2 tys obrotow to ustaje, auto jest po programie, zdaza sie to na 3,4,5*biegu. Na 1,2 nie i wlasnie na niskich obrotow gdy auto ma ciezej, wiem ze taki temat juz byl ale tam nikt konkretow nie podal, Czy jest tu ktos kto z tym problemem sie uporal? Z gory dzieki Pozdro
-
[B6 AWX/AVF] Drgania w przedziale 1800-2000 obrotów
Odkopuje mam ten sam problem, poradził ktoś sobie z tym problemem? A4 b6 1.9 awx 170km
-
A4 b5 problem z naglosnieniem
Dziękuję bardzo kolego sprawdziłem instalacje i kabelki przy kostce były przerwane natomiast tak jak mówisz z przodu w drzwiach nie grały bo kostka zaśniedziała przy głośniku SZEROKOŚCI
-
A4 b5 problem z naglosnieniem
Witam , mam problem z naglosnieniem , nie dzjala mi glosniki w lewych przednich dzwiach , dodam ze to przed lift ktos przedemna montowal juz nieorgilnae radio I grzebal co z kablami , ma zrobione na skretke wiec masakra moglby ktos mi troche podpowiedziec co robic ? Ewentualnie jakis schemat jakie kolory kabli sa od czego dokladnie to zrobie to na nowo z gory dzieki
-
A4 b5 problem z naglosnieniem
Witam , mam problem z naglosnieniem , nie dzjala mi glosniki w lewych przednich dzwiach , dodam ze to przed lift ktos przedemna montowal juz nieorgilnae radio I grzebal co z kablami , ma zrobione na skretke wiec masakra moglby ktos mi troche podpowiedziec co robic ? Ewentualnie jakis schemat jakie kolory kabli sa od czego dokladnie to zrobie to na nowo z gory dzieki