Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xamer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xamer

  1. xamer odpowiedział(a) na BlackHazelAudi temat w 1.6
    że jak? ale masz świadomość, że jak jedziesz na gazie to wtryskiwacze benzynowe i tak nie pracują? problem pojawia się dopiero w zimę bo przy minusowych temperaturach parownik dostaje po d...
  2. xamer odpowiedział(a) na Radeon007 temat w 1.6
    Jak masz nagar i wiesz, że Ci rozszczelni to lej najtańszy olej z promocji z biedry... po co inwestować w taki silnik. Jeśli po płukance puszczają uszczelki to znaczy że silnik to już kompletny paździeż bez perspektyw... olej dedykowany do tego silnika to 5W30 jeśli już chodzi o ścisłość.
  3. mam pytanie... pomogło Ci to wywalenie katalizatora?
  4. xamer odpowiedział(a) na xamer temat w 1.6
    no fakt ale to na kompresji wyjdzie a jej jeszcze nie robiłem, no ale dalej nie wyjaśnia to tych dziwnych zapłonów...
  5. xamer odpowiedział(a) na xamer temat w 1.6
    po przeczyszczeniu wszystkich styków i kostek nastąpiła poprawa... silnik się już nie trzęsie ale dalej potrafi strzelić w tłumik oraz mocy na niskich obrotach nie ma za wiele... kolejne logi zamieszczam poniżej i się pytam... jak to możliwe żeby aż tak zapłon się zmieniał?
  6. xamer odpowiedział(a) na xamer temat w 1.6
    na pewno uwalona jest sonda lambda ale raczej przez nią nie szarpałoby tak ostro i nie strzelało w wydech... samochód przypomnę chodzi na lpg
  7. xamer odpowiedział(a) na xamer temat w 1.6
    czy oś z tego wynika? pośba o pomoc..
  8. xamer odpowiedział(a) na xamer temat w 1.6
    Czujnik położenia wału sprawdzony i działa... zarówno na gorącym i zimnym silniku. Mam tylko pytanie... bo to ten czujnik, którego szara wtyczka znajduje się za zbiornikiem wyrównawczym... jakim prawem jestem w stanie uruchomić silnik na rozłączonej wtyczce???
  9. xamer odpowiedział(a) na xamer temat w 1.6
    kable i świece wymienione zanim zacząłem wymieniać cewkę. To nie jest tak że nie pali na cylinder... błędów vag nie ma dlatego podłączyłem lampę stroboskopową i tam już ilość uderzeń i częstotliwość zgadzała się tylko dla pierwszego cylindra... na reszcie miałem wrażenie, że wali losowo jak sobie przypomni... po wymianie cewki nie sprawdzałem ale sprawdzę jak znajdę chwilę..
  10. xamer odpowiedział(a) na xamer temat w 1.6
    W dniu dzisiejszym dokonałem wymiany cewki wraz z modułem zapłonowym i problem nie ustąpił. Mam pytanie odnośnie rozrządu... da się jakoś sensownie, bez rozbierania połowy samochodu, podejrzeć znaki? Chce wyeliminować przeskoczenie rozrządu.
  11. xamer odpowiedział(a) na xamer temat w 1.6
    No tak ale same się raczej nie przestawily... działało ok zasiłek i po odpaleniu juz nie chodzi jak kiedyś. ..
  12. xamer opublikował(a) temat w 1.6
    Witam, Piszę z prośbą o pomoc. Silnik 1.6 ahl pracuje jakby nie palił na wszystkie cylindry. Vag nie wyrzuca błędów lecz po podpięciu lampy stroboskopowej na każdym z cylindrów iskra inaczej jest podawana.. tzn podaje w innym tempie i z przerwami, jedynie na pierwszym wygląda na ok. Z tego co się orientuje cewka czy bardziej moduł zapłonowy podaje iskrę parami tym samym powinno równo błyskać na parach powiązanych świec. Pytanie czy ktoś się z czymś takim spotkał kiedyś? Ja obstawiam cewkę/moduł lecz przed wymianą chciałbym to jeszcze ostatecznie potwierdzić. Dodam że kable + świece wymieniłem na wstępie lecz problem pozostał. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.