W mojej B5 również miałem problem z odpalaniem, nie miało znaczenia czy zimny czy ciepły. Po wielu tygodniach bezskutecznej walki z problemem, wymianą przewodów, świec, podmianą przepustnicy, kontrolą czujników, odwiedzeniu kliku mechaników pomogła wymiana wymiana zaworu podciśnieniowego listwy wtrysków.
Zgodnie z etykietą chciałbym się z Wami przywitać
Mam na imię Krzysztof, jestem z Oświęcimia woj.małopolskie
Aktualnie posiadam A4 B5 1.6 ADP 95' + LPG użytkuję go od prawie 5lat, więc myślę, że będę przydatny.
Pozdrawiam Wszystkich