-
Cieknącą woda od strony pasażera.
Okej, zrobię to jutro lub po jutrze i dam znać, wielkie dzięki za wszystkie rady
-
Cieknącą woda od strony pasażera.
Rozumiem, że chodzi o ten element, którego zdjęcia wstawiałem wyżej, tak ? Przepraszam za takie podejrzewam banalne pytanie, ale jestem kompletnie zielony.
-
Cieknącą woda od strony pasażera.
Obudowa od filtra jest cała oraz dodatkowo uszczelniona przez mechanika. Dziś zauważyłem ze po dociśnięciu kostki elektrycznej, o której pisałem wyżej woda leci strumieniem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edit: Jeżeli jest taka potrzeba mogę jutro zrobić zdjęcia tego filtra i wstawić.
-
Cieknącą woda od strony pasażera.
Po zdemontowaniu schowka okazało się, że cieknie z kostki i spod śrubki. Jakieś pomysły w jaki sposób mogę to uszczelnić ? No i najważniejsze, jaka może być tego przyczyna ?
-
Cieknącą woda od strony pasażera.
Przednia szyba nie była wymieniana, szyberdachu nie posiadam. Spróbuje zdemontować schowek i pojadę na myjnię, dam znać. Dziękuje za poradę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Cieknącą woda od strony pasażera.
Witam, mam ogromny problem z cieknącą wodą, która wlewa się w ogromnych ilościach spod schowka od strony pasażera. Wiem, ze temat był przewijany na forum lecz nie znalazłem tam odpowiedzi, przepchałem kanaliki odpływowe, uszczelniłem obudowę od filtra kabinowego, samochód spędził u mechanika kilka dni który szukał powodu - faktycznie po powrocie od mechanika miałem spokój na miesiąc i wczoraj znów problem się pojawił. Proszę Was o pomoc bo jestem juz bezsilny, skończyły mi się pomysły :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nietypowy dźwięk przy włączaniu świateł
Ok, bardzo dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nietypowy dźwięk przy włączaniu świateł
Co może oznaczać ten dźwięk ? Jak najszybciej udać się do mechanika ? Nie ukrywam, że w weekend auto będzie mi bardzo potrzebne i nie uśmiechałoby mi się wstawienie go do warsztatu ;/
-
Nietypowy dźwięk przy włączaniu świateł
Witajcie, od jakichś 2 dni w moim aucie jest dziwny problem, przy włączaniu świateł wydobywa się nietypowy dla odpalania auta dźwięk, mam wrażenie jakbym siedział w transformatorze - dźwięk znika gdy odpalę już silnik. Wspomnę jeszcze, że poprzedni właściciel wpadł na pomysł aby zmienić kolejność przy odpalaniu, przed odpaleniem auta trzeba zapalić światła bez tego ani rusz (jak to nazwał "dodatkowe zabezpieczenie przy kradzieży"). Ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem ? Poniżej załączam krótkie nagranie obrazujące problem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów !!! Mam na imię Artur i mieszkam w Toruniu. Od nie całego miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Sedan 2001r. 1.9 TDI AWX (jest krótko w moim posiadaniu, a już zdążyłem się w nim zakochać). Jest to moje pierwsze autko, więc mam nadzieję, że będę mógł liczyć na waszą pomoc w ewentualnych zagwozdkach. Pozdrawiam
Braczek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta