Treść opublikowana przez Cguurek
-
Radio z uchwytem na telefon
Wogole posiada ktoś jakieś fajne radio 1din co pasuje do b7?
-
Radio z uchwytem na telefon
Witam posiada ktoś u siebie takie radio? PIONEER SPH-10BT Radio samochodowe Bluetooth MP3 7548415220 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 439,90 zł - PIONEER SPH-10BT Radio...
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
Tak tak w telefonie niby wszystko mam ustawione. A czy telefon musi być włożony w schowku bo czasem jeszcze pisze żeby włożyć telefon?
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
W jaki sposób mu zrobić reseta? Jak naciskam mode na kierownicy to pisze proszę czekać i tak cały czas.
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
Witam. Czy da się jakoś adaptować bluetooth. Zmieniłem telefon i nie może mi wczytać książki telefonicznej do tego jak ktoś dzwoni czy ja dzwonie to zawsze radio ścisza ale nie słychać nic w głośnikach tylko w telefonie. Wcześniej wszystko ładnie działało
-
Nieszczelność
Tak tak 1.8T bfb i skrzynia multitronic trochę to inaczej wygląda u mnie
- Nieszczelność
-
Nieszczelność
Witam. Znalazłem u siebie nieszczęlnosc po wielkich trudach. Silnik 1.8t bfb potrzebuje numer części ze zdjęcia. Jakby ktoś miał numery będę wdzięczny
-
Domykanie szyb z kluczyka
W jaki sposób?
-
Domykanie szyb z kluczyka
Witam. Posiadam a4 B7 2005 rok i jest problem z pilota otwiera mi szyby ale bez szyberdachu a jak chce zamknąć to zamyka szyberdach ale bez szyb. Co zrobić w takiej sytuacji?
-
Analiza logów 1.8T
jak Panowie pomoże ktoś???
-
Analiza logów 1.8T
Ok czyli wszystko jasne trzeba nowy dobry program... a mam jeszcze pytanie odnośnie korekt wtryskiwaczy. Dzisiaj byłem na ustawieniu gazu i gościu mówił ze korekty paliwa szaleją od -15 do 25 i szkoda póki co ustawiać. Jak psikal w okolicy kolektora ssacego na odme bodajże to korekty się zerowaly. Czy może to być spowodowane jakaś nieszczelnościa w okolicach odmy czy też wina złych korekt paliwowych w programie.
-
Analiza logów 1.8T
No tak b7... czyli co w tej sytuacji najlepiej robić nowy program?
-
Analiza logów 1.8T
jeszcze jakbyś mógł te logi sprawdzić LOG-01-031-002-xxx.csv
-
Analiza logów 1.8T
wtryski sa od S3 BAM a co do turba wydaje mi sie ze seryjne powinno być
-
Analiza logów 1.8T
ok dzieki wielkie LOG-01-002-033-xxx.csv
-
Analiza logów 1.8T
mam ale nie może mi zczytac http://vaglogger.apphb.com/ i nie wiem jak wrzucic
-
Analiza logów 1.8T
Świece nie wiem kiedy były zmieniane ale jak je oglądałem wyglądały na świeże. Zawór dv ma jakieś 2 miesiące wiec powinien być sprawny. Mogę jeszcze zrobić jakieś logi żeby wszystko było pewne?
-
Analiza logów 1.8T
Witam. Proszę o analize logów czy z moim autkiem wszystko ok. http://vaglogger.apphb.com/log/5a09af6b72d16ba9f415bc77 http://vaglogger.apphb.com/log/5a09b03372d16ba9f415bc78 http://vaglogger.apphb.com/log/5a09b06772d16ba9f415bc7a logi robione na PB. Z góry dzięki za pomoc