Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4b5sedan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4b5sedan

  1. Program mam od kolesia co dal za niego 400zl... za co nie wiem ( za niewiedze) Trudno. Wgral mu gotowca. jezdzi nim rok. Nic sie nie dzieje. Ja do swojej wgralem bo mam identyczną... śmiga aż miło. 20min moze 30min mi to zajęło... Nie jestem tunerem a kabel mam od tyg. Poslugiwalem sie zagranicznymi forami i YOU TUBE. Wystarczylo. Zaślepilem egr i zostalo mi wywalic katalizator. Zamykam temat bo widze ze każdy mowi to samo ze program nie pasuje.... otóż pasuje. Pozdrawiam. P.s jak mi cos nawali napewno napisze i dodam ile to kosztowalo. czy wiecej czy mniej niz tysiąc.
  2. Forum jest po to zeby wlasnie pseudo tunerzy tacy co wlasnie biorą od nieswiadomych ludzi po 1tys zl za 20min roboty nie mieli więcej ofiar. Jak cos nie dziala ... mapa jest zla... to zawsze mozna wgrac kopie swojej starej mapki. Jak ktos ma dużo pieniędzy to nie jezdzi a4 b5 hehe żartuje - to zawsze moze jechac do profesjonalistow i zaplacic za modyfikacje i hamownie...
  3. Mowisz... dalbys mape ktora rozwaliła by silnik.... Widze jaki poziom reprezentujesz. Brawo! Oby wiecej takich użytkowników. Nie ma to jak zwistny Polak
  4. Co Wy z tym tysiakiem? Za wgranie programu przez kabelek... tysiaka? Kto tyle bierze i kto tyle da? Zeby mowic o tysiaku to raczej hamownia wchodzi w gre wymiana turbo wtryskow i pompy no i zestrojenie tego.... mało... po zwiekszeniu mocy ponad 140KM trzeba wymienic dwumas i sprzęgło. To sie zgodze ze robocizna 1tys wyjdzie.... ale wgranie mapki którą mozna skopiowac z juz zchipowanej audi to raczej za drogo.
  5. to są proste mapy od EDC 15. 140KM i bodajrze 280-300NM pasuje do kazdej a4 b5 1.9 avg.. avg idzie po kablu
  6. moją odczytalo ... 038906012AH-SG 2827.bin i tak zapisało
  7. Witam. Moglibyście podesłać mi mape do silnika avg 1.9 tdi podciągniętą do 140KM i 280-300Nm??
  8. Co to nikt nie ma czasu przeslac 500Kb danych....?
  9. miało byc na 140KM i 300Nm. Pisalem z tel i stąd ten błąd.
  10. Witam. Potrzebuje mape do 1.9 avg na 150KM i 300Nm. Plik mapy (bin) Pozdrawiam i z gory dziękuję.
  11. Czyta to ktoś???
  12. Ma ktoś mape dla a4 b5 1.9AVG - 038906012AH-SG 2827 z podniesioną mocą do 140KM ? Chodzi mi o sam plik
  13. Czyta to ktoś w ogóle ??
  14. Witam.. jestem nowym użytkownikiem forum i szczesliwym posiadaczem a4 b5 1.9 TDI z 110 konnym silnikiem diesla. Chcialbym podniesc moc silnika do 140KM i 300Nm. Czy moglby mi ktos udostępnić mape do silnika 1.9 AVG? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.