Witam wszystkich, zbliża mi się wizyta u mechanika w sprawie wymiany koła dwumas i kompletnego sprzęgła w mojej a 4. b5avant 1,9 tdi 90 km AHH z 2001 roku i chciałbym założyć komplet dwumas i sprzęgło z AWX, czy wszystko będzie pasować bez jakichkolwiek przeróbek.
Witam
Co sądzicie o Firmie tuningującej hp-performance z Rzeszowa http://hp-performance.pl/kontakt/ czy ktoś korzystał z ich usług i może się wypowiedzieć ?
Witam
Jestem z Sanoka i stałem się posiadaczem Audi A 4 b 5 1.9 TDI 90 KM AHH Avant z 2001 roku ,aktualny przebieg to 300 tyś.
Czy może mi któryś z kolegów polecić dobrego chiptunera z okolic Sanoka .
Dziękuję i pozdrawiam
Tomek
Witam
Jestem z Sanoka i stałem się posiadaczem Audi A 4 b 5 1.9 TDI 90 KM AHH Avant z 2001 roku ,aktualny przebieg to 300 tyś.
Czy może mi któryś z kolegów polecić dobrego chiptunera z okolic Sanoka .
Dziękuję i pozdrawiam
Tomek
Witam Wszystkich
Mam na imię Tomek i jestem z Sanoka woj.Podkarpackie .
Wczoraj właśnie zakupiłem Audi a 4 b5 Avant z silnikiem 1,9 TDI AHH i proszę o przyjecie do klubu AUDI a 4 Klub Polska .
Pozdrawiam
Tomek