Amare Deus

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Amare Deus

1. Witam

prosilbym kogos kto ogarnia temat o analize logow, turbo przeladowuje, weze podcisnienia i dolot sprawdzone brak dziur, auto chyba po chipie (chociaz nie mam pewnosci bo ja nie robilem) a mocy ma mniej niz seryjne 1z z 95' , szczególnie przy ruszaniu.

LOG.TUNEZILLA.COM

LOG-01-004-005-006.csv LOG-01-007-008-009.csv LOG-01-001-002-003.csv LOG-01-010-011-012.csv

2. Dzien dobry

Od jakiegos czasu poram sie z problemem, a mianowicie, przekracam zaplon niby wszystko ok, ale po przekreceniu na rozruch brak jakiejkolwiek, reakcji i czasem tak x razy z rzedu , a czasem pali normalnie bez problemu , innych problemow nie zauwazylem.

obstawiam ,ze to moze byc kostka stacyjki/ cewka/ kabel do rozrusznika lub moze sam rozrusznik

co mysliscie ? co to moze byc?

3. Witam

Jestem świeżo po zmianie dwumasy na jednomas od b4, wszystko ok sprzęgło chodzi trochę głośniej. Lecz problem leży w tym ,że gdy puszcze całkiem gaz, to jest szarpniecie całym samochodem , tak samo jeżeli był puszczony i wcisnę,  silnik był podnoszony , obawiam się że to moga być poduszki pod silnikiem,  pod skrzynia były zmienione.

4. Siemanko Klubowicze ! :D

Mierze sie z dylematem.. kupic czy nie kupic, a mianowicie czy kupic kamerke samochodowa.  Mam na oku 70mai pro, tylko martwie sie o to jak ja wpiac.. bo gniazdo zapalniczki jest na srodku tunelu, i raczej nie bedzie to zbyt estetycznie wygladac, a nie wiem jak sie wpina do instalacji ? Jezeli ktos ma to juz za soba i wpinal to prosilbym o prosbe jak to zrobil i gdzie wpial, i jak wyglada sprawa akumulatora czy wpiecie do instalacji nie sprawi ze bedzie sie on wyladowywal? :D z góry dzieki za helpa !

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
    Zapraszam również tu ->Regulamin
    Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony

5. Dzien dobry klubowicze

Ostatnio spotkalem sie z problemem bladu przy przekrecaniu zaplonu mianowicie , wyskakuje blad pierw hamulcow, po jakims czasie hamulce + abs , od jakiegos czasu wszystkie kontrolki przygasaja , zdaza to sie glownie na mrozie.

dodam ze ostatnio podczas jazdy przy malej predkosci i niskich obrotach samochod zgasl mi 2 razy

wymienione rzeczy na nowe to : akumulator, klocki hamulcowe ponizej zalaczam video

6. Siemanko.

Pacjent a4 b5 00' 1.6 kod silnika "ANA".

Objawy:

Sporadyczne problemy z paleniem, raz pali od strzala raz trzeba po kilka razy probowac.

dzis po trasie ok 30km temepratura zawiesila sie na 70stopniach celcjusza, po krotkim zgaszeniu auta gdzie wczesniej bylo 90.

I chyba nawjazniejszy z nich, a mianowicie samochod sporadycznie gasnie przy skrecie.

Licze na wasza pomoc, z góry dzieki !

7. Siemanko

Jesli turbo syczy od samego dolu tzn ,ze cos z turbo nie tak ? wszystko ok? czy moze ktorys waż moze byc rabniety? na wyzszych biegach syczenie sie minimalizuje.

I drugie pytanie,  z serii jaki olej.. :D samochod ma 350k przebiegu (chyba ori) zalany jest castrol edge D 10w40 polsyntetyk. Myslalem zeby teraz zalac Motula synergie 8100 pełen syntetyk 5w40 , co o tym sadzicie?

8. Siemanko

zwracam sie dzis do was z pytaniem jak polecalibyscie doprowadzic ten tunel do przyzwoitego stanu wizualnego ?

znajde jakis lakier w identycznym kolorze?

39543588_2120192061566783_1112535914237657088_n.jpg

9. 4 godziny temu, golfagn napisał:

Czytasz co ludzie przed Tobą piszą?

Tzn w poście ? Jeśli tak to tak , to ,że termistat nowy było odp do Twojego komentarza. Ostatnio był wlany środek do układu chłodzenia i czyszczone z woda destylowana. Teraz po przejechaniu ok 24km sprawdziłem jak nagrzewa się chłodnica , i jest nagrzana na ok 1/6 jej powierzchni , może być aż tak zasyfiona ? Może ona być powodem całego zamieszania ?