Desire

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Desire

1. Nie jest to jakiś mega połysk, wydaje mi się, że zdjęcia po prostu w taki sposób to odzwierciedliły... aczkolwiek można odnieść takie wrażenie, mimo wszystko
  2. Przedstawienie auta bez uprzedniego przywitania to tak trochę w moim stylu. Nadrabiam zatem, witam Was serdecznie... od niedawna miłośnik i posiadacz 4 pierścieni audi, mam nadzieję, że miło spędzimy wspólne chwilę tutaj. Milego dnia życzę, klubowicze!
  3. Witam, Jestem w zasadzie nowy, mam jeden temat dotyczący mojej pompy, z którą już się uporałem. Chciałbym zaprezentować Wam moją zwykłą audiczkę, którą na prawdę szanuję i wkładam w nią większość swoich pieniędzy... niestety, wymaga jeszcze sporo wkładu finansowego, aby wyglądała i prezentowała się tak jakbym chciał. Mam nadzieję, że napiszecie mi kilka ciekawych propozycji (choć parę fajnych innowacji zaczerpnąłem już od kolegów stąd) oraz zmotywujecie do działania, bo przecież wszyscy tutaj kochamy tę markę. Samochód zakupiłem "po pieniądzach", a więc spodziewać się można, że jej stan był co najmniej średni, mam na myśli przednie błotniki oraz klapę z tyłu - to wszystko jest już zrobione... niestety nie posiadam zdjęć po kupnie, bo mógłbym przedstawić Wam stan faktyczny tego samochodu po moim zakupie, a stan aktualny - gdzie włożyłem sporo pracy i pieniędzy. Środek samochodu był mocno zaniedbany, jedyną rzeczą, która w zasadzie mnie zaskoczyła to podsufitka - nie wypalona, nie zżółkła, bez brudu i przetarć.... i tak, w samochodzie czuć było dziwny zapach, ale to może dlatego, że odkupiłem ją od dość starszego Pana. Na obecną chwilę? - środek prezentuje się całkiem nieźle, użyłem carbonowej folii na wytarte plastiki deski rozdzielczej oraz drzwi, posprzątałem - choć zdjęcia są przed takowym zabiegiem. Sukcesywnie zdjęcia będę dodawał. Folią planuję obkleić jeszcze więcej rzeczy, tudzież plastik lewarka zmiany biegów, plastiki klamek u drzwi. Na obecną chwilę chciałbym zmienić/dodać: -malowanie całego samochodu na niebieski metalic (wymaga jeszcze delikatnych poprawek lakierniczych, a to dobry moment do odświeżenia i przemalowania) -ori lotka klapy w kolorze od sline -kubełkowe fotele sline, w pół-skórze -światła tył, aktualnie folia przyciemniająca (niektórzy mówią, że ok - mi nie podchodzą) -alufelgi 17" - nie wiem jakie, sugestie mile widziane -kompletna kierownica sline W zasadzie? To mi wystarczy, nie wymieniam tutaj pierdół, które cieszą oko... mam na myśli podświetlenie z emblematem AUDI po otwarciu drzwi, ale to wiadomo - kosmetyka. Przepraszam za jakość zdjęć, za jakiś czas na pewno się poprawię. Jeżeli macie jakieś pytania bądź sugestie - bardzo chętnie odpowiem oraz poczytam. [ Delikatnie jest obniżony, bardzo podoba mi się nakładka zderzaka, ale często bywa z nią kłopot.... zresztą, sami zobaczcie: Póki co nie mam więcej, niestety. Uwierzcie mi na słowo, że zaniedbana była bardzo... choć uważam, że za pieniądze jakie ją nabyłem było warte - choćby dla silnika, z którym póki co nie ma problemu, żadnych wycieków czy niepokojących dźwięków. Nowe zawieszenie, nowa pompa wspomagania i w zasadzie póki co (odpukać) to wszystko co zrobiłem mechanicznie, można to tak nazwać? Dzięki śliczne za przeczytanie i obejrzenie, mam nadzieję, że jakoś bardzo mnie tutaj nie zjedziecie. Pozdro i szerokości, klubowicze!
  4. Przed chwilą wziąłem w strzykawkę płynu ze zbiorniczka... nie uwierzycie, jest strasznie brudny... z zielonego zrobił się aż taki ciemny, wnet czarny (a przecież kilka dni temu wymieniałem). Co sądzicie o kupnie dobrych płynów i przepłukaniu całego układu, nim zacznę wymieniać tą pompę, a później nie daj Bóg maglownicę?
  5. Witam wszystkich, Parę dni temu wymieniłem pompę wspomagania na zamiennik, nówkę MaxGear po tym jak stara odmówiła posłuszeństwa. Zakupiłem zalecany płyn Febi, jednakże brzęczenie pompy odezwało się na samym początku odpowietrzania... na dzień dzisiejszy decybele wychodzące z pompy są tak głośne, że ludzie oglądają się za mną na każdym kroku. Dodam, że dźwięku nie słychać na biegu jałowym przy 800obrotach, oraz na obrotach powyżej 2tys. Zaniepokojony sprawdziłem dziś poziom płynu - jest w normie, nie ucieka. Jednakże w samym zbiorniczku tworzy się mega wulkan, jakby gotowało płyn, a jednocześnie pompka, przewody i cała reszta jest przy tym niebywale gorąca... Przeczytałem mnóstwo tematów, również na tym forum, jednakże nie mogę znaleźć odpowiedniego zastosowania dla siebie... sitko jest we właściwym miejscu, przewody nie są pozaginane, pasek jest odpowiednio napięty i oczywiście brak wyciekow, pocenia się przewodów. Bylibyście tak dobrzy, aby napisać mi swoje sugestie? Dopóki będę w stanie eliminować błędy we własnym zakresie to będę to robił, natomiast jeśli nie podałam - oddam samochód we wiadome miejsce. A4, B6 (130km, TDI) Dziękuję i mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe.