-
Patryczeq1.8ADR obserwuje zawartość Regeneracja maglownicy. , Witam. 1.9 TDI AVF proszę o analizę. i Proszę o analizę logów 1.9 AVF
-
Witam. 1.9 TDI AVF proszę o analizę.
Witam. Proszę o analizę logów. 1.9 TDI AVF https://vaglogs.com/log/001-Zatrzymany-Zatrzymany-904cbb3c-b59b-4508-ab03-e89a7e78fac9 https://vaglogs.com/log/003-Zatrzymany-Zatrzymany-bc2afcde-8a41-4b1a-b295-854c090ccc84 https://vaglogs.com/log/004-Zatrzymany-Zatrzymany-2c34fc25-cac5-4a32-b82c-ede6f3dffd63 https://vaglogs.com/log/011-Zatrzymany-Zatrzymany-2ce89974-efbb-42bb-a7b2-3bf4ad45b6e0 https://vaglogs.com/log/013-Zatrzymany-Zatrzymany-4ec46f30-cb76-4007-b79a-a349eb1781c8 https://vaglogs.com/log/018-Zatrzymany-Zatrzymany-78683c8c-0f76-469f-aeb1-fa5855ee299b https://vaglogs.com/log/023-Zatrzymany-Zatrzymany-3181cc2c-bf1b-448c-abf9-410732cf51eb
-
Proszę o analizę logów 1.9 AVF
Witam, proszę o analizę logów. Samochód drży podczas przyśpieszania i ciężko odpala na ciepłym. https://vaglogs.com/log/011-010-Zatrzymany-32124e6c-c920-41ed-9488-83295a546a23 https://vaglogs.com/log/003-011-Zatrzymany-fb21baf9-cfaf-4753-86f0-a9edddb4ffb6 https://vaglogs.com/log/003-008-011-8b79523f-5fe1-4f2d-b86c-27bddce0a52a https://vaglogs.com/log/001-004-Zatrzymany-18642688-84df-4ddf-ab48-585eac344e3c
-
Regeneracja maglownicy.
Witam. Potrzebuje namiaru na firmę która zregeneruje mi maglownice. Demontaż i montaż wykonam sam. Firmę którą możecie polecić. Z góry dziękuję. Pozdrawiam ?
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AVF
Patryczeq1.8ADR odpowiedział(a) na Patryczeq1.8ADR temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Ooo. Dziękuję napewno się przyda. ?
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AVF
Patryczeq1.8ADR odpowiedział(a) na Patryczeq1.8ADR temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Zajmuje się mechaniką nie pompowtryskami. Dlatego jak on to powiedział że we trzech damy rade. Ja on i wujek Google
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AVF
Patryczeq1.8ADR odpowiedział(a) na Patryczeq1.8ADR temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Sam nie. Mam wujka mechanika z zafascynowania i pasji, zajmuje się tym jako hobby ma multum sprzętu. Dzielimy wspólną pasje do Audi.
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AVF
Patryczeq1.8ADR odpowiedział(a) na Patryczeq1.8ADR temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Wybacz. Głupie pytanie ?
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AVF
Patryczeq1.8ADR odpowiedział(a) na Patryczeq1.8ADR temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Na wszystkich czy na 3 wystarczy ?
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AVF
Patryczeq1.8ADR odpowiedział(a) na Patryczeq1.8ADR temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)A co do turbo, to mam dwumas na wykonczeniu takze jak wstawał to dwumas lekko zabujał i dlatego może takie wachania.
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AVF
Patryczeq1.8ADR odpowiedział(a) na Patryczeq1.8ADR temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Tak, tak to wziąłem też pod uwage. Pocił się strasznie podgrzewacz także wymieniłem go na nowy i oringi tez wymieniłem na inne niż dali do niego bo coś za luźno wchodził ale teraz ciasno i jest szczelnie.
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AVF
Patryczeq1.8ADR odpowiedział(a) na Patryczeq1.8ADR temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Jak już odpali to mogę wygasić i zapali od strzała. Ma problem tylko po dłuższym postoju a problem pojawił się po wymianie filtra. Myślałem że to jakiś wężyk dziurawy, takze wymieniłem ale dalej nic.
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AVF
Patryczeq1.8ADR odpowiedział(a) na Patryczeq1.8ADR temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Co jakiś czas wyrzuca błąd 16687 Rozpoznane wypadanie zapłonu na 3 cylindrze. Ale wydaje mi się że to po porannym ciężkim odpalaniu wskakuje ten błąd bo gdy sprawdzalem czy wyrzuca go w dzień tj. Skasowałem go pojechalem gdzieś zgasilem i odpalilem potem znów gdzieś jakiś przystanek to gdy wróciłem do domu to nie było żadnego błędu
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AVF
Patryczeq1.8ADR odpowiedział(a) na Patryczeq1.8ADR temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Autko strasznie trudno odpalić na mrozie a że były teraz trzy takie poranki po -15°C to muszę coś z tym robić. Filtr wymieniłem miesiąc lub dwa temu. Jak zmierzyć to ciśnienie na tandemie? Log 013 statyczny
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AVF
Witam. Proszę o analizę logów. Audi A4 B6 1.9TDI AVF http://vaglogi.pl/log-000_vXSVV.html http://vaglogi.pl/log-001_j8DkDQ.html http://vaglogi.pl/log-003_4FcBH.html Dynamiczny http://vaglogi.pl/log-003_1p56O.html http://vaglogi.pl/log-004_B3mjrpC.html Dynamiczny http://vaglogi.pl/log-004_q723Q.html http://vaglogi.pl/log-007_M6WEl.html http://vaglogi.pl/log-011_OXNB4k.html http://vaglogi.pl/log-013_8KM7E2P.html http://vaglogi.pl/log-018_6E35z.html http://vaglogi.pl/log-023_8vpm0O.html
-
Twardy pedał hamulca
Witam. Od kilku dni mam tak że po zgaszeniu silnika pedał hamulca odpycha do góry i jest strasznie twardy. Zaradzi ktoś na te dolegliwość. 1.8 ADR
Patryczeq1.8ADR
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta