Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kwek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kwek opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Z powodu że tylny lewy zacisk mi nie odbijał rozebrałem go, tłoczek miał jakieś wżery od rdzy to się kupi nowy, gorzej że na zacisku są dwie takie rysy które delikatnie czuć pod place. To się nadaje do ponownego montażu? Zazczyścić je delikatnie czy szukać drugiego zacisku? dołączam foto. Pzdr
  2. kwek odpowiedział(a) na kwek temat w 1.8T
    robiłem olejową i efekt był marny z tego względu że zawory były padnięte.
  3. kwek odpowiedział(a) na kwek temat w 1.8T
    Witam ponownie, Głowica zdjęta, poszła do regeneracji, zawory wydechowe na drugim cylindrze tragedia a i jeszcze kilka innych do roboty. Mechanik proponuje zrobić przy okazji pierścienie i panewki chociaż mówi że są jeszcze w miare ok, co o tym myślicie? Jest sens wymieniać pierścienie nic nie robiąć z gładzią cylindra? Jak wygląda docieranie motoru po wymianie pierścieni? Jaki koszt panewek i pierścieni do tego motoru? Pozdrawiam
  4. kwek opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Silnik 1.8t, bfb, 163km, ostatnio zauważyłem ubytek płynu chłodniczego, tzn, gdy go ostatnio sprawdzałem przy wymienia olej ok 8k km temu było ok, teraz brakuje ok 1l, postanowiłem zmierzyć kompresje na cylindrach i wyniki są takie: 11, 4.5, 9, 11. Ale co najdziwniejsze silnik pracuje równo, odpala ok, nie kopci, moc też sie wydaje ok. Czy to możliwe żeby przy takiej kompresji motor chodził normalnie? Pozdrawiam. Ps. Dodam że wyniki mogą być trochę zaniżone ze względu na słaby akumulator, jak chciałem powtórzyć pomiar to już wyraźnie słabiej kręcił i na tym cylindrze na którym wcześniej pokazywał 11 bar było już 9.5, co nie zmienia faktu że na drugim cylindrze kompresja jest wyraźnie niższa, na dnach kupuję nowy aku i powtórzę pomiary.
  5. kwek opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Silnik 1.8t, bfb, 163km, ostatnio zauważyłem ubytek płynu chłodniczego, tzn, gdy go ostatnio sprawdzałem przy wymienia olej ok 8k km temu było ok, teraz brakuje ok 1l, postanowiłem zmierzyć kompresje na cylindrach i wyniki są takie: 11, 4.5, 9, 11. Ale co najdziwniejsze silnik pracuje równo, odpala ok, nie kopci, moc też sie wydaje ok. Czy to możliwe żeby przy takiej kompresji motor chodził normalnie? Pozdrawiam. Ps. Dodam że wyniki mogą być trochę zaniżone ze względu na słaby akumulator, jak chciałem powtórzyć pomiar to już wyraźnie słabiej kręcił i na tym cylindrze na którym wcześniej pokazywał 11 bar było już 9.5, co nie zmienia faktu że na drugim cylindrze kompresja jest wyraźnie niższa, na dnach kupuję nowy aku i powtórzę pomiary.
  6. Witam Forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.