-
Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA
Jakie dokładnie miałeś objawy?
-
Problem z wibracjami na postoju
"silnik -> pomiary rozszerzone i tam wybierasz co chcesz zobaczyć, też masz problem?"
-
Problem z wibracjami na postoju
jeśli dobrze pamietam silnik -> pomiary rozszerzone i tam wybierasz co chcesz zobaczyć, też masz problem?
-
Problem z wibracjami na postoju
skaczące ciśnienie?
-
Problem z wibracjami na postoju
regulator ciśnienia? sprawdzałeś przed wymiana czy skakało ciśnienie?
-
Adrian Adamczyk zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA
zobacz ciśnienie na listwie, korekty na wtryskach, poduszki
-
Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA
Jak masz kabel zobacz cisnienie na listwie paliwa, jak sie zatrzymasz to ok?
-
Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA
Jakie dokładnie miałeś objawy? Przyda się dla osób co maja podobny problem.
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Mam pytanie jakbym chciał dac roczną mało używana używkę to jakies oringi kupic czy moge odrazu przełozyć?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
A jak nakazuje
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
240k na wytryskach korekcję +0,3 do -0,3 więc ładne, a objawy miałem że na światłach jak stawałem wpadał w wibracje i odziwo mu przeszło, ale teraz mam wrażenie że są jakieś wybracje do momentu jak staje. Dwu mas wykluczam na biegu luzie to samo.
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Tak ciepły silnik czyli zalecasz wymianę? Pokaż jak u Ciebie to wyglada tez mam caga.
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Czy takie skoki paliwa są w normie ?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
lucas88 możesz odpowiedzieć jak u Ciebie?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Też wymieniałeś ten zawór? I Tb też pomogło?