Treść opublikowana przez victimsouls
-
[B7 BKE] Trzęsie budą po wymianie poduszek
Nie. Robił to mechanik. Ale sprawdził też wtryski przed podróżą i wtrysk drugi miał wartość -1.08 a czwarty 1.08. mechanik stwierdził że to nie tragedia i że w przyszłości podkładki trzeba wymienić pod PD. Dodam jeszcze że gdy zaczęły się drgania to podociskal mi inny mechanik (tutaj w Łodzi) konektory i stwierdził że pierwsze gniazdo jest bardzo "zużyte" i że być może wiązkę elektryczna trzeba wymienić. Na zimnym nic się nie dzieje a na ciepłym jak tylko zatrzymam się na światłach buja autem. Delikatne dodanie gazu niweluje defekt. Sam nie wiem co o tym myśleć i generalnie boje się że jutro w czasie powrotu na Mazury może Mi stanąć auto ? Ktoś z was miał już taką sytuację?
-
[B7 BKE] Trzęsie budą po wymianie poduszek
Drganie wraca po rozgrzaniu auta
-
[B7 BKE] Trzęsie budą po wymianie poduszek
Odpaliłem auto z rana i on dziwo wszystko jest dobrze ?
-
[B7 BKE] Trzęsie budą po wymianie poduszek
Ale aż takie mega bujanie od poduchy? ?
-
[B7 BKE] Trzęsie budą po wymianie poduszek
Wczoraj wymieniłem poduszki w B7 bke lewa oryginalna, prawa z meyle ( Ori nie dojechała a nie czekałem do kolejnego dnia, bo miałem dziś pilny wyjazd do Łodzi ) Pod łodzią zauważyłem że na postoju cała buda się telepie. Pierwsze co pomyślałem że wtyczki na wytryskach. Podoginalem ale jest to samo. Wystarczy dodać ciut gazu i jest spokój. Pracuje idealnie. Co to może być? Mieliście podobną sytuację? Dodam że wtryski są ok bo wczoraj mechanik sprawdzał i sytuacja występuje jedynie na postoju
-
[ALL TDI PD] Poduszki silnika
Rozwiązałeś problem drgań?
-
[B7 BKE] Zestaw sprzęgła i inne
Cześć wszystkim. Mam kilka pytań odnośnie A4 B7 1.9 116 KM ? Planuje po długim weekendzie wymienić zestaw sprzęgła bo słychać na postoju dwumase i czuć (widać) wibracje wewnątrz auta. Ile wyniosła was cała akcja? Na co zwrócić uwagę?? Czy od dwumasy może drgać widocznie silnik? Drga nawet końcówka wydechu ? Po delikatnym dodaniu gazu jest ok.
-
[B7 TDI PD] Co ile rozrząd w BKE ?
Tak jak w tytule. Co ile wymienia się rząd w A4 B7 1.9 TDi 116KM ??
-
[B7 BRB] Wibracje i telepanie nadwozia na postoju
Oki. Czekam na relacje
-
[B7 BKE] Głośny ? Wibracje na kierownicy po zmianie poduszki
Rozumiem ? Mam jeszcze jedno pytanie ? Nie mogę auta zamknąć kluczykiem mechanicznie ? z bagaznikiem nie ma problemu ? co może być nie tak?
-
[B7 BKE] Głośny ? Wibracje na kierownicy po zmianie poduszki
Droższe? ? Idą takie same? ? ? ?
-
[B7 BKE] Głośny ? Wibracje na kierownicy po zmianie poduszki
"Mało się zarabia, żyje się jak hrabia" haha Chyba zamówię w ASO w najbliższym czasie obydwie ? po 500 za sztukę, tak? ? Ostatnio korek wlewu paliwa zgubiłem i za nowy w ASO 120 zapłaciłem ?
-
[B7 BKE] Głośny ? Wibracje na kierownicy po zmianie poduszki
Cześć! Mam do was kilka pytań, a jak wiadomo "Kto pyta nie błądzi" ? 1)Czy wasze BKE są głośne? W trasie do 2k jest spoko, ale powyżej słychać różnicę w porównaniu z Passatem b6 1.9 ;p 2)Mechanik wymienił mi poduszkę prawą silnika na jakiś "dobry" zamiennik i czuć wibracje na kierownicy, siedzeniu ;p Czy taka poduszka ma wpływ na wibracje?
-
[B7 BRB] Wibracje i telepanie nadwozia na postoju
Wszadziles poduszkę Ori? Jak to teraz wygląda?
-
[B7 BKE] Szarpanie auta
Ooo wsio jest git aczkolwiek wiem już gdzie po rady się zgłaszać Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Szarpanie auta
Nie, nie poczyscil , podoginał i wszystko już jest dobrze robiłem jazdę testową i nic nie szarpie Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Szarpanie auta
Byłem dziś u mechanika. Poczyscil i podoginal wejścia. Problem ustąpił. ^^ dziękuję za pomoc Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Szarpanie auta
Dziękuję za wyjaśnienie trochę się uspokoiłem Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Szarpanie auta
Rozumiem. Do mechanika jadę dopiero w poniedziałek ;/ nie rozumiem dlaczego akurat szarpie jak silnik złapie 90°. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Szarpanie auta
Dobrze będę pamiętać o tym Czyli zwykła wtyczka może narobić takiego bałaganu ? -.- Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Szarpanie auta
Aaa sam w to rąk nie wsadzę jutro do szpeca jadę to już powiedział że najdroższa będzie druga uszczelka tylko przy tej robocie a te broki ? Jak z dostępnością ? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Szarpanie auta
Broki ? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Szarpanie auta
Na co zwrócić jeszcze uwagę przy naprawianiu tego przewodu? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Szarpanie auta
Panowie...problem chyba jest z innej beczki. Wróciłem dziś po auto i w trasie zaczęło znów strasznie szarpać aż wywaliło CHECK ENGINE ale szarpanie ustało Podjechalem sprawdzić kod błędu i pokazało "Wtrysk 1 obwód elektryczny" o co tu chodzi ? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Szarpanie auta
Jeszcze jedno szybkie pytanko. Jakimi kluczami odkrece te rurkę i sam zawór EGR? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka