Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

victimsouls

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez victimsouls

  1. Dzięki . Jutro sprawdzę i dam znać jak się jeździ Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  2. A zaślepkę w którym miejscu powinienem dać ? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  3. Jakie są konsekwencje zapisania się błędu w pamięci ECU ? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  4. Mam jeszcze pytanie odnosnie tej 8mm dziurki . Jeśli zaslepi się zawór zwykła blachą to spaliny się nie przedostaną, a jeśli masz ten otwór to chyba i tak coś tam się dostaje i zawór pracuje Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  5. Tak Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  6. A miałeś podobne szarpanie ? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. A jeżeli zaslepie EGR a nie wyłączę w kompie to czy auto nie przejdzie w tryb awaryjny? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. Nieciekawa sytuacja...ogólnie to usuwanie klapy gaszacej jest bez sensu...redukuje drgania przy gaszeniu i nie kosztuje chyba dużo w odróżnieniu od EGRa (700-1400zl ) Czy zaślepienie EGR ma wpływ na działanie klapy gaszacej ? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. Choroba wściekłych diesli ? Pierwsze słyszę -.- a co się wtedy dzieje ? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. victimsouls opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Cześć wszystkim! Mam mały problem w swoim aucie i mam nadzieję że ktoś już przechodził przez podobny problem, a mianowicie.... W moim Audi kilka miesięcy temu pojawił się problem delikatnego szarpania w granicach 2000-2200 obr/min. Gdy dodałem gazu to problem znikał. Dało się jezdzic... Aż do teraz... Kilka dni temu problem się nasilił. Szarpanie występuje już poniżej 2000 i zwykle przyspieszenie powoduje że szarpie autem cały czas. Pomaga zgaszenie i zapalenie silnika ponownie. Dodam że miesiąc temu mechanik wyczyścił "sam" zawór EGR który był zawalony "po brzegi" nie czyścił nic innego. Co jest przyczyną takiego szarpania ? EGR? Znajomy coś mówił o klapie gaszacej... Jeśli przerabialiscie temat to bardzo bym prosił abyście się podzielili własnymi spostrzeżeniami ...
  11. Problem rozwiazany. Winowajcą był korek wlewu oleju. Na pierwszy rzut oka wyglądał w porządku, ale jednak....
  12. Nie mam przez kilka dni możliwości sprawdzenia (wyjazd) i dlatego się głowie czy to coś poważnego . Bo może wystarczy tylko korek wymienic...
  13. Witam wszystkich. W mojej Audi A4 B7 2005r BKE ostatnio zapaliła się kontrolka "minimalny stan oleju" bylem trochę zdziwiony bo olej wymieniałem 5kkm wcześniej. Sprawdziłem stan na bagnecie i się zgadzało. Dolałem 250 ml i po przejechaniu ok 100 km znów się zapaliła kontrolka. Zdjalem osłonę silnika i zauważyłem ślady po oleju dosyć spore wydobywające się z korka (świeże i stare ). Co może być przyczyną ? Korek ? Odma? Uszczelka pokrywy? Ktoś miał podobny problem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.