Treść opublikowana przez victimsouls
-
BKE szarpnięcia na zimnym
Problem został ROZWIĄZANY. Wymiana uszczelniaczy pompowtryskiwaczy pomogła !
-
Szarpanie/dławienie
Miałem to u siebie w BKE. Pomogło podoginanie wtyczek do Pompowtryskow a w szczególności pierwsza wtyczka. Pozdrawiam
-
BKE szarpnięcia na zimnym
Uszczelnienia były robione 2 lata temu
-
BKE szarpnięcia na zimnym
Witam w Mojej a4 B7 1.9 BKE mam od dłuższego czasu irytujący problem. Wygląda to tak że po nocy z rana gdy odpale auto (pali pięknie na strzała ) co kilka sekund jest takie szarpnięcie silnikiem i trwa to różnie raz kilkanaście sekund a czasami dłużej. Ale zawsze mija gdy tylko ruszam bo w trakcie jazdy jest to niewyczuwalne. Dodam również że obroty nie falują i dymu też nie ma. Gdy auto jest ciepłe problem nie występuje. Tylko zimny. Pierwsze co mi się nasówa to swiece, bo auto mam juz 6 lat i jeszcze ich nie wymieniałem a zrobiłem nim już 90k. Sam nie wiem...albo gdzieś powietrze się dostaje ? Miał ktoś z was coś takiego? ?
-
Szarpie silnik jak zimny.
Ktoś rozwiązał ten problem?
-
Regulacja luzu w maglownicy A4 b7
Witam Mógłby ktoś objaśnic jak dostać się do śróby regulacji luzu w maglownicy? Nigdy tego nie robiłem.
-
Który olej?
Czesc! Używam obecnie Motyla 5w30 ale chce spróbować czegoś innego. Podobno LM wycisza znacznie. Tylko którego będzie dobry do mojego auta? 1.9 BKE
-
Aktualizacja MMI i map Audi Q5
-
[B7 BKE] Kapiący płyn chłodniczy
ROZWIĄZANY PROBLEM. Uszczelka przy termostacie była sparciała ?
-
[B7 BKE] Kapiący płyn chłodniczy
Chyba to z termostatu będzie
-
[B7 BKE] Kapiący płyn chłodniczy
Ktoś miał podobny problem ? Wystarczy wymiana uszczelki? I ile kosztuje cała operacja ?
-
[B7 BKE] Kapiący płyn chłodniczy
-
[B7 BKE] Kapiący płyn chłodniczy
Tam wydaje się być sucho. A tutaj nagranie z miejsca gdzie jest mokro. W miejscu gdzie wchodzi ta czarna rurka w blok silnika jest 1 mm szczeliny. Nie wiem czy tak powinno być. 20200315_162300.mp4
-
[B7 BKE] Kapiący płyn chłodniczy
Wydaje się że cieknie z łączenia takiej czarnej rurki z blokiem silnika.
-
[B7 BKE] Kapiący płyn chłodniczy
U znajomego w aucie kapie w tym miejscu płyn chłodniczy. Wygląda jakby z końcówki króćca jakiejś rurki. Co może być? A4 b7 1.9
-
[B7 BKE] Zerwany gwint miski oleju!
W sklepie mechanicznym dostanę od ręki? Może znasz rozmiar tej tulejki? Skok gwintu etc
-
[B7 BKE] Zerwany gwint miski oleju!
Jaki klej polecasz? ?
-
[B7 BKE] Zerwany gwint miski oleju!
Witam. W trakcie odkręcania korka oleju w Mojej Audi A4 B7 1.9 TDI zniszczył się gwint. Śróba śię wkręca ale nie mozna jej dokręcić bo się obraca. Czy ktoś zna dobry sposób aby to naprawić? I czy z demontażem misy są problemy??
-
[ALL TDI PD] Zapowietrza układ paliwowy, problemy z odpalaniem
Jaki jest koszt takiej operacji? ?
-
[B7 BKE] Trzęsie budą po wymianie poduszek
Autko kupiłem 3 lata temu i od razu po kupnie postanowiłem wymienić rozrząd i od tamtej pory ma twardą pracę i uważam że głośny. Ale mi to nie przeszkadzało. A mechanik który wymieniał raczej nie ma pojęcia o VCDS ? a tym bardziej o ustawieniu kąta.
-
[B7 BKE] Trzęsie budą po wymianie poduszek
To raczej takie bujanie. Szarpnięcia . Nie zawsze są ale wyraźnie czuć.
-
[B7 BKE] Trzęsie budą po wymianie poduszek
A co sądzisz o kącie synchronizacji??
-
[B7 BKE] Trzęsie budą po wymianie poduszek
-
[B7 BKE] Trzęsie budą po wymianie poduszek
Wróciłem do domu i zauważyłem że na postoju buja co kilka chwil silnikiem. Czy to wina poduszki?
-
[B7 BKE] Trzęsie budą po wymianie poduszek
Dodam że obroty stoją idealnie równo