Treść opublikowana przez MAGICKkrosno
-
Wymiana rozrządu w a4 b5 1.9tdi 90km 66kw
?
-
Wymiana rozrządu w a4 b5 1.9tdi 90km 66kw
to powinno pomuc
-
Wymiana rozrządu w a4 b5 1.9tdi 90km 66kw
Witam jak w temacie chciałbym wymienić rozrząd macie może jak krok po kroku to zrobić?
-
Sprężarka
dzisiaj wymieniłem tarcze tył kloci i zaczoł mi sie zapalać abs i mryga wykrzyknik wcześniej zdaezało mi sie tylko jak przekraczałem 110km/h czy jest to możliwośc tego że źłe odpowietrzyłem układ bo musiałem jeden zacisk wykręcić i odpowietrzyłęm ale niewiem czy dobrze
-
Sprężarka
czemu AIR BAG ŚWIECI MI SIE OKOŁO 3 MIN A POWINNA GASNĄ PO KILKU SEKUNDACH? MOJE AUDI TO 95R 1.9 TDI może miał ktoś taki problem
-
Sprężarka
mam OBD II nie łączy sie musi być obd2
- Sprężarka
-
Sprężarka
mam pytanko czy to normalne wbijam 4 bieg gaz do podłogi i nie wiencej niż 100km/h?
- Sprężarka
-
Sprężarka
kupiłem centralke zamotowałem działa zamykanie otwieranie jak jej sie zachce i okazało sie że zaczoło mi mrygac na obrotomierzy autko z kluczykiem oco chodzi ktoś wie?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
według której opcji z tego shematu podłaczyłes bo mi tylko kieruki mrygaja a pompka nie reaguje
-
[ALL B5] Gdzie szukać "moduł sterownika zamka"
witam wymieniłem popme jak mam teraz zaprogramować kluczyk
-
Sprężarka
gdzie znajde centralke centralnego zamka wymieniłem pompke bo podobno była uszkodzona i centralny nadal mi nie działa czytałęm że musze znać model i zaprogramować na nowo pilota rozebrałem pod kierownicą plastik i niema tam nic co mogło by to przypominać prosze o podpowiedz
-
Sprężarka
a powiedzcie czemu jak przełanczam z3 na 4 niema takiego kopa jak z4 na 5? dziwne co nie ?
-
Sprężarka
i gdzie ja mam podłączyć ten manometr i jakie powinien pokazywać wartości
-
Sprężarka
turbo chyba załancza mi sie od 2 tyś obrotów dopiero od 2 czuć że wbija w fotel
-
Sprężarka
czyć ten manometr?.
-
Sprężarka
Witam zakupiłem niedawno audi a4 b5 z silnikiem 1,9 tdi 90km i mam takie pytanie jak sprawdzić czy turbina działa nigdy nie miałem dizla i niewiem co i jak prosze o pomoc