Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Frank91

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Do wymiany byla pompa wysokiego ciśnienia
  2. No niby tak przejechałem jakieś 100km i dalej to samo chyba wolę nie ryzykować świeci sie check ograniczenie mocy do Max 3k obrotów także tego paliwa było jakieś 10l i dotankowalem drugie tyle już na bp nic się zmienilo w piątek mechanik będzie kombinowal
  3. Po wymianie świecy ustąpił blad wypadajacego zaplonu ale pojawil sie blad ciśnienia paliwa czy to może faktycznie przez złej jakości benzynę tankowalem na shellu i może po prostu wyjezdzic i zobaczyć
  4. Witam mam a4 1.8tfsi quattro manual po tankowaniu ( może zbieg okolicznosci ) wyskoczyl check auto jest slabsze i jak się to odpala kręci z 3 sekundy po sprawdzeniu błędu okazalo się wypadanie zapłonu na 2 cylindrze zostały wymienione świece nie były już najlepsze Ale dalej to samo takze co to może być samochod ma przejechanie 115k 2011 r jeszcze będę sprawdzał cewke auto ogólnie nie szarpie tylko tak do 2.5 tyś obrotów Max i koniec jakby nie miał siły z góry dzięki za odpowiedź może ktoś miał podobny problem
  5. zle mnei zrozumiales chodziło mi o dojazd jakies 300 km abym mogl je wymienic w mojej okolicy nie ze bede czekal az zacznie trzec bardziej ile wlasnie tego klocka tam jescze mniej wiecej zostalo bo nie wiem gdzie ten czujnik jest dany i tyle ale dzieki za odpowiedz
  6. Witam dolacze sie do tematu jadac własnie zaswiecila mi sie zółta kontrolka break pads ale nic nie trze jak hamuje czy musze od razu wymieniac klocki >? nie mam niestety teraz jak sprawdzic
  7. Witam ma ktos te Opony NOKIAN WR D4 XL M+S 225/55 R16 99H czy beda spoko do audi a4 b8 i moze powiedziec jak sie sprawuja z tego co widze zbieraja dobre opinie
  8. Frank91 odpowiedział(a) na Frank91 temat w 1.8TFSI
    Okazalo sie ze czujnik temperatury do wymiany wszystko dziala juz jak nalezy
  9. Witam ja tez chcialbym sie zapytac bo nie wiem czy to normalne autko fajnie wskakuje na 90 st i tak trzyma ale po wylaczeniu silnika wyje wentylator jakies 3-4 minuty audi 1.8tfsi 160 km quatro
  10. Frank91 opublikował(a) temat w 1.8TFSI
    Witam forumowiczow czy to normalne aby po wylaczeniu silnika dmuchal wentylator jakies 3-5 minut niewazne czy jade 20 czy 5 km pytam bo dosc glosno to chodzi i troche przezkadza samochod mam od tygodnia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.