Treść opublikowana przez Tomkins21420
-
odpięcie akumulatora skutki
No.wlasnie miałem zamawiać ten czujnik ale.skoro się naprawilo to narazie dam sobie spokój
-
odpięcie akumulatora skutki
Może i cud przez 3 dni usilnie próbowałem wlaczyc Klim a aż nagle sama się włączyła podczas jazdy i teraz działa normalnie sądzę że sterownik się zawiesił i tyle ?
-
odpięcie akumulatora skutki
Panowie nie robiłem nic a Klima po.3 dniach zaczęła normalnie działać więc być może coś się zawiesilo i teraz zaczęło działać nie wiem ale jest po temacie dzięki za podpowiedzi pozdrawiam użytkowników audi ?
-
odpięcie akumulatora skutki
No rozumiem ja tam tak szczerze nie potrzebuje tego czujnika ważne by Klima działała jeszcze raz dzięki za pomoc będę szukał dalej pozdro
-
odpięcie akumulatora skutki
No właśnie pisałem że mam ta strzałke z taką literka A dlatego uważam że ktoś zmienił obudowę filtra ale ja tym autem jeżdżę już 7 lat i bez tego Klima chodziła i to super chodziła także jutro spróbuje podłączyć to do kompa i coś wyczytać dzięki za rady pozdrawiam
-
odpięcie akumulatora skutki
Jutro mogę ewentualnie podpiąć ten biznes pod vaga commander czy to ogarnie??
-
odpięcie akumulatora skutki
Myślisz kolego że coś się rozkodawalo przez to wyjecie akumulatora czy po prostu głupi zbieg okoliczności i siadl czujnik ciśnienia lub coś w tym stylu? Niestety nie mam vaga i w tej chwili nie mam możliwości podłączenia się do vaga ?
-
odpięcie akumulatora skutki
Dobra byłem znów w aucie i niestety w mojej obudowie od filtra kabinowego we wskazanym na zdjęciu miejscu nie ma czujnika jakości powietrza być może ktoś zmieniał obudowę bo ogólnie na panelu od klimatronika mam załączenie auto od jakości powietrza ale czujnika fizycznie nie mam
-
odpięcie akumulatora skutki
Aaa sory przypadkiem umknęła mi ta odpowiedź już sprawdzam
-
odpięcie akumulatora skutki
Panowie wszystko ładnie tylko ja nie mogę znaleźć miejsca skąd ta wtyczka ewentualnie się odlaczyla ?
-
odpięcie akumulatora skutki
-
odpięcie akumulatora skutki
-
odpięcie akumulatora skutki
-
odpięcie akumulatora skutki
-
odpięcie akumulatora skutki
Trochę to wszystko dziwne bo pojechałem pod dom z włączoną klima zgasilem wyjalem ako potem włożyłem z powrotem odpaliłem i Klima już nie chodziła Econ gaśnie dosłownie na sekundę i włącza się z powrotem co za pech no...
-
odpięcie akumulatora skutki
Idzie odczytać te błędy bez vaga czy się nie da???
-
odpięcie akumulatora skutki
Tzn nie od plusowej klemy dosłownie tylko wychodzi z tego samego oplotu co plus
-
odpięcie akumulatora skutki
Czy to ma jakiś związek z odlaczeniem akumulatora czy po prostu głupi przypadek i padł np czujnik wysokiego ciśnienia? Druga sprawa od plusowej klemy idzie taki cienki kalbelek zakończony 3 pinowa wtyczka czy to się odlaczylo z jakiegoś miejsca czy może to jakaś dodatkowa opcja której w moim aucie nie ma??
-
odpięcie akumulatora skutki
Witam mam problem wczoraj wyciagnelem akumulator w celu jego obsługi jako było wyjęte około 2h po założeniu z powrotem nie mogę wlaczyc klimy jak naciskam Eco to tylko na sekundę się wyłącza i włącza z powrotem gaz jest aż do momentu wyjecia akumulatora Klima działała bez zarzutu
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
A olej i filtr zawsze wymieniam regularnie jeżdżę tym autem już 7 rok więc zawsze o nie dbalem ?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Dzięki za odpowiedź skoro przy 210 tyś były znikome ślady zużycia to myślę że do sprzedaży nie będę tego ruszał w tej chwili mam 190 tyś a w wrześniu chce sprzedać moje audi bo planuje zakup czegoś nowszego ? pozdro
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
A jaki mniej więcej koszt? No i jak to wtedy wygląda z tym nieszczesnym imbusikiem ?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Jeździ ogólnie w cyklach mieszanych trochę po mieście ale dużo dalszych tras
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Więc ja właśnie jeżdżę moim autkiem bardzo delikatnie nigdy nie wstawiam mu jakoś konkretnie w palnik a chciałbym żeby mi pociągnął chociaż 210-220 tys potem myślę że uda mi się zmienić auto
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Spoko dzięki bardzo za podpowiedź