Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cygsoon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cygsoon

  1. Kolego słyszałem, że te Rainsporty są godne polecenia jednak mają miekkie ranty i słabo z przyczepnością na zakrętach. Też bym chciał się co nieco więcej dowiedzieć bo zastanawiam się aby je do siebie wsadzić.
  2. Panowie korzystając z tego że na oponeo są niezłe przeceny potrzebuje nowych opon letnich 225/40/18 do b6 sedana. Jeżdzę głównie krótkie trasy, miasto pare razy w msc dłuższa trasa 150km. Lubię czasami szybciej polatać, myślałem nad Zeetex HP1000 ludzie niby sobie chwalą ale może lepiej dołożyć i kupić coś porządniejszego. Dębica Presto UHP 2 Uniroyal Rainsport 3 ktoś coś doradzi podpowie lub podeśle coś lepszego? Zeetex HP1000 Czytaj więcej: https://www.oponeo.pl/dane-opony/zeetex-hp1000-225-40-r18-92-y-xl-zr#171717225 Powyższa treść jest wyłączną własnością Oponeo.pl S.A.
  3. Tak ori n75. Znajdę logi i podeślę
  4. Znajdę logi ze strojenia i podeślę
  5. Hej logów nie mam jak zrobić. Turbo używka z takiego samego modelu, jak ją kupiłem to nic nie wskazywało na to jakby ktoś w niej grzebał. A jak sprawa wygląda z map sensorem? Może on się do tego przyczynić?
  6. Witam posiadam b6 po programie (przed programem tez był ten problem). Auto przeładowuje pod obciążeniem powinno teraz ładować 1.5 a ładuje 1.8 bar. Wymienione turbo, n75, wszystkie węże podciśnienia i dalej to samo. Ktoś jakieś pomysły? w programie egr, przepływka off. Skoro egr jeszcze nie zaślepiłem może on się jakoś do tego przyczynić?
  7. Witam byłem dzisiaj ogladać a4 b6 1.9 tdi avf 6b i miala ona problem ze skrzynią biegów biegi wgl nie odbijały tak jak powinny. Właściciel powiedział że jest to wina jakiś "wodzików". Ja się na tym nie znam ale czy jest ktoś tutaj kto się z tym spotkał? Oraz jakie są tego koszta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.