Treść opublikowana przez cygsoon
-
Audi S4 B5 Imolagelb
widzę że na grubo lecisz a nie myślałeś żeby okleić całą eskę w jakiś kolor?
-
Przyciemnianie szyb
darkfol to firma która się tym zajmuje, ja pracuję na Lumarze ew 3m. Jak chcesz zaoszczędzić nerwów to oddaj komuś
-
przeróbka lamp
Witam przerabia ktoś z forum/ z polecenia lampy polifta z s4 b5 na jakiś bixenon, biled? Większa soczewka z innego modelu? Ktoś coś dłubał i poleca? Ew może coś samemu da się wymyślić
-
Skakanie doładowania
Witam w moim zmodzonym 1.9 tdi awx z gtb2060 vklr pod obiciążeniem pod górę jak jadę załadowany skacze wskazówka doładowania czy jest możliwość że dzieje się tak przez pompe vaccum? tak wiem logi jednak nie zawsze się tak dzieje i ciężko takie coś zlogować...
-
ESP bez powodu
Zacznij od podłączenia komputera, możliwe że czujnik się sypie też tak nieraz mam u siebie
-
[B7 BKE] Dwumas regeneracja czy nowy
U mnie się kończyło sprzęgło dwumas już nie odbijał kupiłem używke za 400 zł + obiłem kevlarem i się nic nie dzieje a trzyma 450 NM
-
AJM nierówna praca po odpaleniu, przeładowanie turbo
Co do egr powinno się go wywalić komputerowo ale egr raczej nie ma żadnego wpływu na przeładowanie, ile dmucha ta turbina masz zegar? ja bym zaczął od wężyków mogą być nieszczelne sparciałe i n75.
-
Malowanie środków lamp + pozbycie się pomarańczy w kierunku- ma ktoś fotki jak to wygląda po?
Wszystko przysnąłem oprócz żarówek na nie nałożyłem różnego rozmiaru pokrywki np od plaka itd żeby nie zamalować. A co do sprayu to zwykły spray czarny i daje rade.
-
Malowanie środków lamp + pozbycie się pomarańczy w kierunku- ma ktoś fotki jak to wygląda po?
Hej u siebie mam zwykłe lampy bez xenonu malowane os środka inneog zdjęcia nie mam niestety a kierunków nie zmieniałem. Po prostu wszędzie bryznąłem na czarno a utraty światła w nocy nie zauważyłem
-
[B6 AVF] Jak osiągnąć 200 KM ? Jakie mody ?
Wszystko podał jak na tacy w temacie kolega wyżej, a jeżeli chodzi o brak dymu to u mnie nawet bąka nie puści a jest 220km
-
Problem z dźwiękiem radia android
Witam mam taki problem otóż zmieniałem radio z Pioneera na androida w audi a4 zakupiłem chińczyka. Więc problem jest taki że radio. Gra bardzo słabo porównując z poprzednim radiem. A wiem jak ten android powinien grać bo znajomy ma dokładnie takie samo. W dźwięku brakuje znacznie basu i nie jest to kwestia ustawień radia bo jest ustawione na Maxa. Mam w aucie system Bose. Musiałem dokupić specjalny adapter na zdjęciach pokaże jak to wygląda Jedna kostka jest całkiem wolna w poprzednim radiu była użyta. Kiedy podłącz jakoś głośnik do tej wtyczki zielonkawej to ładnie czuć bas ale wtedy dołącza głośnik. oraz mam dwie wtyczki wolne do wpiecia z napisem remote. Następna sprawa wie ktoś jak podpiąć żeby grało radio z anteny? Została mi taka jeszcze wtyczka nie wiem w sumie co to jest może do Fisu. Są też wolne kabelki z napisem key 1 key 2. Jednym słowem Pomocy! Mam jeszcze taki problem że kiedy słucham muzyki jest głośno włączam YouTube i jest tak cicho że muszę praktycznie do połowy dać głośność żeby coś posłuchać a jakość nie dość że jest słaba to jeszcze bardziej drastycznie spada tak samo z video. https://youtu.be/XXd_MI6Ec34
-
Zawieszenie gwintowane
Ile ludzi tyle opinii temat rzeka jak 2.0 tdi i 2.5 pozdrawiam
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja dorzucę coś od siebie, polecam z całego serca POWER-DIAG Wałbrzych
-
Regeneracja Lakieru w A4
A ja polecam kupić maszynę obejrzeć pare poradników i samemu się pobawić, polecam pasty z 3m i pady. Poradników na internecie od groma ? za pełną korektę plus jakieś woski zaśpiewają pewnie koło 1000zł
-
Zawieszenie gwintowane
Haha napisałem że budżetowa opcja, mam u siebie bo potrzebowałem na już 40 tyś zrobiłem i nie narzekam a golfie kiedyś też miałem a jeszcze żyję a wcale wolno nie jeżdżę ??
-
Zawieszenie gwintowane
Raczej w celu zakupu to inny dział. Ale jak już to polecam budżetówkę ta- technix ?
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Można wiedzieć gdzie robiona głowica i jaki koszt?
-
lekki spadek temp.
termostat do wymiany
-
[B6 AWX] Plan podniesienia mocy
Wszystko masz na forum wystarczy poszukać i poczytać
-
[B6 AWX] Plan podniesienia mocy
Masz opcje wstawienia wydajniejszych jak np AL-ki, firady 50,80,120 zależy jaką moc byś chciał
-
wywala płyn chłodniczy
Jak wymieniałem to termostat puścił po jakimś czasie ? więc chyba tak szybki edit wymieniłem korek i na nowym korku jak ręką odjął ( ori korek nie żaden topran) pojeżdżę parę dni i zobaczymy
-
wywala płyn chłodniczy
Panowie pacjent 1.9 tdi awx ++ Auto butowane dobre 30 min nagle skoczyła temperatura (kapke powyżej 90) nie ma mowy o przegrzaniu itd, auto od razu zgaszone i nagle wywala płyn zbiorniczkiem otwieram maske wąż od termostatu zimny, termostat dzisiaj wymieniony na nowy (bo wcześniej nie otwierał) diagnoza? upg? korek popsuty? czujnik temp? Auto nie kopci płyn ma swój kolor.
-
Wydajność pompowtrysków
Witam ile maksymalnie można wyciągnać na pompkach BA? Ktoś ma jakiś wykres?
-
Zegary temp oleju, egt, boost
a ma ktoś z was we floku słupek ładnie zrobiony i chce się pochwalić fotka?
-
Zegary temp oleju, egt, boost
W jakim miejscu macie puszczone zegary? każdy ma klasycznie na słupku ma ktoś jakiś inny oryginalny pomysł? ? pokazujcie jak to u was wygląda