-
WaryaT obserwuje zawartość SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE , B7 Crew , Czujnik oleju i 3 innych
- B7 Crew
-
Czujnik oleju
Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio autko przeszło generalna wymianę rozrządu , filtrów , oleju , dwumasy , sprzęgła , wymianę płynu chłodnicy oraz zabieraka oleju. Odebrałem autko wszystko gites aż do momentu kiedy przejechałem około 50-100km i wyskoczył błąd lampki oleju na żółtek min. Chodzi o czujnik wcześniej takowego błędu nie było teraz wystąpił ktoś wie czy to mogło się stać z starości czy z błędu mechanika ? Dziękuje za odpowiedz szukałem tez nowego czujnika ale nie wiem może ktoś doradzi i podeśle linka który kupić dziękuje za odpowiedz :) pozdrawiam szerokości
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Przymierzam się do gruntownej wymiany tarczy+klocków do mojej bunie b7 Jaki zestawik wybrac według was Tarcze + klocki przód audi a4b7 w Zestawy (tarcze, klocki, zaciski), części na Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup tarcze + klocki przód audi a4b7 w kategorii Zestawy (tarcze, klocki, zaciski) - Układ hamulcowy - Części samochodowe na Allegro.pl. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kliknij i kup teraz! Pozdrawiam serdecznie
-
Przyciemnianie szyb
Juz jest git janmar firma ktora nie wiele bierze a robi konkretna robote.
-
WaryaT zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Przyciemnianie szyb
Witajcie mam takie zapytanie przymierzam się do przyciemnienia szyb polecacie jakąś folie? Obcenie posiadam audi b7 w kombiku chciałbym by perełka się prezentowała. prosze o jakieś porady dziekuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko jestem z woj. Śląskiego okolice Żor. Pozdrawiam wszystkich i życze udanej niedzieli i szerokości na trasach Na forum się zarejestrowałem jakiś czas temu ale maila straciłem to moje drugie konto i ostatnie ;D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ten dział kolego.